| Annie_3559 a întrebat:

De curand m-am despartit de iubitul meu, aveam impreuna cu el 7 luni, insa cum e vacanta a plecat 1 luna in Italia, inainte mi-a spus daca o sa-l astept si daca o sa-l mai iubesc la fel de mult, i-am raspuns ca da si el la fel.Insa inainte cu o saptamana sa plece ne-am certat din cauza lui, pe moment am zis ca poate o sa ne impacam si va fi la fel, dar certurile noastre erau tot mai dese si am hotarat sa pun punct relatiei crezand ca poate imi va fi mai bine, mai bine fara el.Acum e plecat, mi-a dat un mesaj inainte sa plece din tara si mi-a urat vacanta placuta, i-am raspuns prin acelasi fel. Dupa o saptamana nu mai puteam de dorul lui si i-am trimis un mesaj spunandu-i cal iubesc mult si mi-e dor de el, etc. N-am primit nici un raspuns, credeam ca nu la primit. Dupa cateva zile a intrat pe mess si mi-a spus ca nu mai are rost, ca s-a terminat totul intre noi, i-am spus ca inteleg si ii voi respecta decizia.Insa nu pot, mi-e tare greu fara el, acum cand incepem sc [suntem in acelasi liceu, aceeasi clasa:-

Răspuns Câştigător
| LoveAngel223 a răspuns:

Cam greu... dar poti sa treci peste dar greu stiu cum este dar viata trece asa ca traieste'o

1 răspuns:
| Bogdan_7395 a răspuns:

Cred ca o sa va impacati, nu e terminata legatura