| Al_Ella_1986_HVKt a întrebat:

De curand m-am mutat intr-un apartament care este situat la o casa mai mare, unde mai sunt cateva apartamente. Problema este ca a inceput sa imi placa de vecinul. Casa este cu un etaj si el sta la acelasi etaj cu mine. El iese foarte des la fumat. L-am surprins intr-o zi uitandu-se la mine. Mie imi place de el dar nu prea stiu cum sa-i atrag atentia. Ma puteti ajuta cu niste sfaturi? Dau fundita

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Daca fumezi du-te si fumeaza o tigara langa el, sau cu o cana de cafea. Cerei voie sa stai acolo si fa cunostinta.
Sau cauta-l pe o retea de socializare si baga-te in seama cu un like, o gluma...

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca ii place si lui de tine, va gasi el o cale sa te salute si sa-ti vorbeasca.
Daca nu o face, inseamna ca nu-i interesat de tine sau este insurat ori intr-o relatie serioasa.

| alina2k18 a răspuns:

Iesi si tu in chiloti si sutien sa duci gunoiulwinking
Efect gaaaaaarantatwinking

| ywar a răspuns (pentru alina2k18):

Alina, Alina... nu prea esti cuminte! tongue

| antonimilk a răspuns (pentru alina2k18):

Chiar daaaa laughing

| anonim16121 a răspuns:

Nu-i bine... daca o să aveți o relație si dupa aceea o sa va despărțiți, o sa fie nasol, dacă tot vrei să-l cucerești, du-te la el la ușă, bate si invită-l la o cafea, desigur, la tinelaughing) acolo puteți vorbi mai multe...e cea mai buna metoda (funda?)laughing