| Deutza_2419 a întrebat:

Buna!
De un an m-am despratit de un baiat cu care am stat 3 ani! desi a trecut ceva vreme inca il iubesc! in prezent am un prieten de 4 luni m-am indragostit de el dar nu pot compara! 1 plus ca am mai vorbit cu el si din ce a zis inca ma mai iubeste dar nu ne impacam pentru ca suntem mult prea diferiti! mai ales ca a aflat ca am facut niste chestii foarte aiurea cand ne-am despartit! ce pot sa fac sa il uit? pentru ca nu mai am sanse sa ma impac cu el. acctualul meu prieten e gelos pe el si tot vrea sa il bata, dar nu o face pentru ca isi da seama ca ma voi despartii de el

Răspuns Câştigător
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Lasa timpul sa decida.Ai ziso si u ca "sunteti mult prea diferiti" si ar trebui sa te gandesti la acest lucru.Si eu m-as comporta la fel ca actualul doar ca u nu faci bine ca ti legatura cu fostul.Pai cum vrei sa il mai uiti pe fost daca u tot tii legatura cu el? Numai esti cu mine? Ignore si drum bun ca dupa aia urmatorul prieten al tau o sa fie gelos pe cel cu care ai fost anterior si tot asa.

1 răspuns:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Pai inceraca sa nu te mai gandesti deloc la el iesi cu prieteni in oras cu prietenu tau actual la un suc o pizza si ai sa vezi ca o sa-l uiti cu timpu >big grin