| mITzY_3042 a întrebat:

ma numesc maria.am si eu o problema.am stat cu un baiat 3 luni. dupa care ne-am despartit, dar in aceste 3 luni tot m-am despartit de el, i-am zis ca numai vreau sa stau cu el pentru ca face numai prostii si adica prostii ma refer, el la liceu pune mana pe fund la alte fete, e cu ochii dupa altele dar zice ca pe mine ma iubeste si ca nu ma lasa pentru alta. sh de cate ori ne certam, dupa 2 zile sau chiar o zi ma intreba daca vreau sa ne impacam, dupa o predica pe care i-o tineam si ii spuneam ce m-a deranjat, ne impacam si se purta mai frumos. dar, mi-a facut inca o data acest lucru si i-am zis paa! ( eu nu il iubesc, dar m-am atasat de el tin la el dar nu e acea iubire care nu te lasa in pace si nu imi place sa stiu ca nu ma iubeste) si dupa ce n-am mai fost cu el dupa o saptamana ca sa-l fac gelos m-am combinat cu prietenul lui. ce scandalll i-a facut prietenului` lui, il capia pe mess, ii spunea ca el a stat primul cu mine si ca el a luat ramasitele sh tot asa. m-am despartit de prietenul lui si el m-a intrebat daca vreau sa ne impacam.si eu i-am zis ca nu! sh 20 de zile nu am mai vorbit cu el, m-a trecut pe invizibil pe mess.ieri in schimb l-am vazut online sh laughing m-am gandit sa-l bag in seamalaughing bine inteles noi cand nu eram impreuna eu il mai luam la misto, ii spuneam ca e viata mea, ca nu pot trai fara el. dar stia ca glumesclaughing si nu ma credea. aseara in schimb l-am intrebat daca vrea sa ne impacam, cu toate ca i-am zis in gluma si mi-a zis nu! ce m-a deranjat este faptul ca nu il interesa dar eu stiu ca ma place pentru ca tot timpul il tachineaza pe prietenul lui si ii zice de mine! voi ce credeti? ce pot sa fac ca sa fie indragostit de mine?:X pleasee ajutati`ma dau vot + funda:X

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

De ce te mai stresezi daca nu il iubesti? nu inteleg!
lasa-l pe el cu ale lui si tu cu ale tale!
daca face numai prostii si nu ai incredere in el de ce vrei sa mai fi cu el? ca sa te razbuni ca yi-a zis nu cand ai vrut sa va impacati? vrei sa te indragostesti de el si apoi sa si suferi? lasa-l in lumea lui si tu vezi-ti de viata ta! daca o sa continui tot asa o sa iti faci rau singura! rupe-te de amintirea lui si incearca s mai vezi si alti baietiwinking