| IubesteEa a întrebat:

de unde stii ca te fostul te mai iubeste care sunt semnele? fostul se uita la mine, imi zambeste si nu ma baga inseamna decat cand vrea sa vorbeasca cu fratimiu atat mai ma intreaba si ce fac uneori sau ce fac la latina daca e greu sau usor etc. apoi intreaba de fratimiu 1.se intereseaza de mine sau de fratimiu?

Asa uneori ma imita, afara la scoala imi pune piedica 2.de ce face asta?

Asa ma priveste insistent, cand ma dadea in leagan cu cateva fete eu ma uitam la el si el la mine. Apoi cand vroiam sa trmt mesaj prietenei mele dp tel el se uita sa vada ce scriu, cui ii scriu 3.de ce se uita? se luau colegii lui de mine si face gata ma lasoo! si ma dadeam in leagan si ma impinge el din spare apoi cand plecam eu cu prietena mea se tine dupa noi 4.de ce a facut.

Eu credeam k o iubeste pe prietena mea ca o imita si pe ea si sunt f.geloasa voi credeti ca ma iubeste? P. S vot +funda rasp.la intrebari(toate) alea cu nr 1 etc va rogg! la toate 4 va rog mai multe raspunsuri va rog si la toate intrebarile

2 răspunsuri:
| AdelaElena20 a răspuns:

Se intereseaza de tine clar! Probabil inca ii mai place de tine, depinde si de tine, tu il vezi toata ziua si reactiile lui ar trebui sa stii daca tie iti face mai mult ochi dulci sau prietenei tale. Daca mai putin prietenei tale inseamna ca te pune la incercare sa vada daca mai tii la el si sa te faca geloasa. majoritatea baietilor fac asa.

| albastrualb77 a răspuns:

Eu cred ca cel mai bine ar fi sa vb amandoi si sa va clarificati sentimentele pe care le aveti unul fata de celalalt?