| IubesteEa a întrebat:

de unde stii ca te fostul te mai iubeste care sunt semnele? fostul se uita la mine, imi zambeste si nu ma baga inseamna decat cand vrea sa vorbeasca cu fratimiu atat mai ma intreaba si ce fac uneori sau ce fac la latina daca e greu sau usor etc. apoi intreaba de fratimiu 1.se intereseaza de mine sau de fratimiu?
Asa uneori ma imita, afara la scoala imi pune piedica 2.de ce face asta?
Asa ma priveste insistent, cand ma dadea in leagan cu cateva fete eu ma uitam la el si el la mine. Apoi cand vroiam sa trmt mesaj prietenei mele dp tel el se uita sa vada ce scriu, cui ii scriu 3.de ce se uita? se luau colegii lui de mine si face gata ma lasoo! si ma dadeam in leagan si ma impinge el din spare apoi cand plecam eu cu prietena mea se tine dupa noi 4.de ce a facut.
Eu credeam k o iubeste pe prietena mea ca o imita si pe ea si sunt f.geloasa voi credeti ca ma iubeste? P. S vot +funda rasp.la intrebari(toate) alea cu nr 1 etc va rogg! la toate 4

4 răspunsuri:
| DemonAlex a răspuns:

Complicata treaba! Din ce am inteles eu aici, fostul tau ori ii e rusine sa vorbeasca cu tine(deci ii mai place de tine), ori vrea sa isi bata joc de tine.Eu zic sa il intrebi direct!

| VisualBasicExpert a răspuns:

Il poti intreba.

| bbubby a răspuns:

Hai sa fim seriosi indiferent cat de vechi sunt relatiile tot mai exista in suflet o camera intitulata"amintiri eterne".cum tu esti geloasa si speri sa te mai iubeasca asa spera si el chiar daca intre voi totul s a temrinat. nici unul nu suportati gandul ca fostul/fosta isi va gasi pe altul/alta si se vor uita amintirile traite. in legatura cu prietena ta (Acum nu stiu) ori incearca sa te faca geloasa(ce poate fi mai enervant decat sa ii acorde atentie prietenei tale bune) ori incearca sa ii atraga atentia ca sa poata vorbi cu tine. bine mai exista si varianta sa o placa desi ma indoiescthinking din ceea ce poestesti tu

| nikoiose a răspuns:

Sigur pe tine te iubeste poate o imita si pe [prietena ta doar ca sa te faca geloasa dar prin gesturile lui arata ca inca ii mai sta gandu la tine si ca inca te mai iubeste...mult noroc:X::X:X:X