| CristinaaLangdon26 a întrebat:

Buna.De vreo 2 luni, după ce întrețin relații sexuale, am mici dureri in zona abdominala.Ce as putea face sau de ce le am? Tin sa mentionez ca sunt in Germania și nu pot merge la medic pana nu am asigurare

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Recomand investigatii medicale serioase, fiindca poti avea multe, de la o infectie cu clamidia la chisturi ovariene, fribrome uterine, sau chiar tumori.

2 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Infecție urinară sau ceva la vagin

| Marius22222222222 a răspuns:

Mergi la un spital de urgente cum ar fi.acolo au și ginecologie