| lisaandreea a întrebat:

de vreo 6 luni am cunoscut un baiat si o perioada am fost intr-o relatie cu el. Apoi ne-am despartit si mi-a parut destul de rau, o prietena de amea se intelege foarte bine cu el si eu nu prea pot suporta asa si nu stiu ce sa fac sa il recapat inapoi straight face.

1 răspuns:
| Saammyyy a răspuns:

Pina cind nu trebuie sa te grabesti prea mult..comunica cu el. apropiete iesiti impreuna nu doar in 2..mai tirziu o sa vezi daca are rost ..mei mai departe daca nu mai bine lasa-l si gaseste-l pe altul.