| Dєєค a întrebat:

Deci am cunoscut un tip din aceeasi scoala, se poarta frumoss cu mine, e popular, arata destul de bine. Toate bune si frumoase, mi-a zis sa vina miercuri sa ma ia de la scoala[fiindca el e de dimineata] si sa mergem prin parc ca e mai >liber: si a mai zis ca el vrea sa fie cu mine, etc. Cand i-am zis unei prietene despre asta mi-a zis ca ala e un ratat care se da la toate, ca nu ma merita, etcchatterbox! Si nu stiu. Deci baiatul respectiv de poarta chiar frumos cu mine, dar prietena care mi-a zis asta a avut pana acum mereu dreptate in legatura cu prietenii mei. Si acum nu stiu, imi e frica sa am incredere in el. Cum as putea proceda ca sa imi dau seama daca el chiar tine la mine?[ Funda

Răspuns Câştigător
| Mădălina31000 a răspuns:

Deci, thinking Deea, eu nu te cunosc. dar cred ca ai si tu principile tale in viatawinking.
Nu trebuie sa te lasi condusa de prietena ta.adica faci ce vrei cu viata ta, nu ai nimic de pierdut.iesi cu el, daca chiar iti place happy.
Nu uita ca o fata poate schimba un baiat din toate punctele de vedere happy. cine stie, miercuri va intalniti, joi va mai intalniti odata.vineri tot asa. poate ajungeti la un fel de "true love".
N-ai ce pierde :*. Te-am pupat

4 răspunsuri:
| UrăscPăstârnacul a răspuns:

Nu risti, nu castigi! Incearca sa iesi cu el miercuri, cine stie, poate prietena ta nu are dreptate de data asta. Tu, daca te gandesti la ce spune amica ta, o sa incepi sa si crezi asta. Asa ca mai bine gandeste-te ca o sa te intelegi de minune cu tipu` ala.
Bafta!

| ecristinamc a răspuns:

Prietenii deastea...mai bine farastraight face
Iesi cu el, vezi ce spune...Nu te lua dupa prietena ta.Probabil ca si ea il place si face asa ca sa nu fii tu cu el. Oricum nu ai avea ce pierde.Cand o sa cresti ''mareee'' si o sa te casatoresti sau macar sa ai o relatie serioasa cu un baiat o sa vezi ca nu stai cu prietena ci stai cu elwinkingNu prietena e alaturi de tine ci el. Tu decizi acumwinking

Răspuns utilizator avertizat
| BiancaBibb a răspuns:

Hei Deea :O, cum am dat peste tine laughing, heeeithinking de cine ti'a placuuut de la a 8'a :O?