| KlaudyaPussy a întrebat:

Deci am facut acum 2 zile prima data sex neprotejat la 14 ani nu am sangerat si nici nu a durut asa tare iubitu meu crede ca l-am mintit ca eram virgina. =\...
Nu a ejaculat in mine voi credeti ca tot sa fiu insarcinata?

Răspuns Câştigător
| anonimul29 a răspuns:

In primul rand nu te supara pe mine dar nu ai inceput cam devreme viata sexuala?! big grin In al doilea rand cred ca ai avut himenul elastica de aceea nu ai sangerat! Nu cred ca o fii insarcinata!

14 răspunsuri:
| GeorGEBlaCKRidER a răspuns:

Auleo.Toti va legati de varsta.Lasati mai fata sa faca ce vrea.Iar de ce imediat dupa sex toate se gandesc ca o sa ramane. EVIDENT CA NU RAMAI DACA NU A TERMINAT IN TINE.Iar daca vrei sa fi mai sigura dupa preludiu si inainte de sex fa-i un oral si atunci nu mai ramane sperma pe penis si gata.Si daca vrei sa fi 100% Fa pe la spatewinking GARANTAT nu ramai gravida asawinking P.S. Evident ca nu ramai gravida.Calmeaza-te.Iar daca ai grija no sa decat cand vrei.

| Annim a răspuns:

laughing laughing laughing
doamne ce intrebari
Ps: De unde naiba sa fii insarcinata daca nu a ejaculat in tine? ai pierdut lectiile de biologie la capitolul : reproducerea la animale? Tine minte pe viitor o femeie ramine insarcinata doar daca partenerul ejaculeaza sperma in vaginul ei. Happy now? bye bye! (:

| Issabela26 a răspuns (pentru Annim):

La 14 ani ma intreb daca a ajuns pana la chestia cu reproducerea ca stiam ca se face prin clsa a8a cam pe la 15 ani deci... oh go on laughing))))

| edyyyy a răspuns (pentru Issabela26):

Reproducerea se face si in clasa a6a...winkingca stiu ca am facut eu la scoala in a6a

| Issabela26 a răspuns (pentru edyyyy):

Atunci pardon happy inseamna ca eu am lipsit in a6a laughing)))

| Annim a răspuns (pentru Issabela26):

Ok atunci imi cer scuze, nu am vrut sa te ofensez! pur si simplu pe TPU sunt cazuri foarte clasice cind lumea intreaba prostii, de aceea am aceasta deprindere de a raspunde mai dur, cum n-ar fi i'm sorry! Have a good Day

| Demonull a răspuns:

Da esti gravida in 2 3 luni o sa fii cu burta la gura.vezi daca te joci cu putulica doare burtica.

| Anonim187 a răspuns:

Nu

| Fast92 a răspuns:

Sangerarea la dezvirginare difera de la o persoana la alta, asta nu este o regula sa-ti curga sange la dezvirginare, iar daca nu a ejaculat in tine nu ai cum sa ramai insarcinata ...de acum inainte folositi si voi prezervative ca sa nu mai ai probleme de acest gen.

| Vilcan a răspuns:

Tu nu inveti in 162?! Cum au ajuns fetele de acum.

| Fill0 a răspuns:

Nu stiu de ce ti'ai inceput viata sexuala daca nu sti nimic despre ce'i vorba, in fine, nu sunt aici sa judec.
Daca el NU a ejaculat in tine NU ai cum sa fi insarcinata.

| felina7 a răspuns:

Nu putem sa stim noi daca ramai sau nu insarcinata. Daca s-ar naste persoana aceea care sa-ti spuna numai dupa o privire sau o conversatie acest lucru, am evolua cu mii de ani laughing Eu zic sa iti faci un test de sarcina si sa-i explici iubitului ca exista si fete care au membrana elastica(himenul), in consecinta acestea sangerand mai putin.

| CristiMihai a răspuns:

Da-mi add cm.djmix

| Nicole3012 a răspuns:

Salut. Ştiu cazuri concrete în care fetele au făcut pentru prima dată sex şi nu au sângerat. Se întâmplă. Himenul este mai elastic şi se va rupe în timp. Şansele să fi însărcinată sunt mici (dacă spui că nu a ejaculat în tine), dar există. În principiu nu ar trebui să fi stresată, calculează-ţi ziua în care trebuie să-ţi vină următoarea menstruaţie, aşteaptă până atunci, dacă întârzie mai mult de 7 zile îţi recomand să faci un test de sracină (nu e foarte scump, poţi găsi şi teste până în 5 lei). Personal, cred că eşti în regulă. Şi explică-i iubitului tău că nu l-ai minţit, pur şi simplu se întâmplă să nu curgă din prima sânge. Vă puteţi interesa despre asta şi pe net. Baftă.