| sexygirlmary a întrebat:

Buna,deci am facut dragoste cu prietenul meu fara a ne proteja:-s,a fost pe moment,nu ne-am gandit ca o sa o facem pentru ca i-am zis ca nu am de gand, dar..in fine...deci el nu a ejaculat in mine dar a ejaculat pe mine,si e posibil sa fi atins sperma, am sanse sa raman insarcinata?;;,

3 răspunsuri:
| 4ever_5725 a răspuns:

Pai draga mea depinde unde tea atins sperma daca in vagin e posibil sa ramai insarcinata 50% deci exprimate mai bine sa te putem ajuta

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca tu spui si esti sigura ca nu a ejaculat in tine deloc, nici macar un mic strop atunci nu, nu ai cum sa ramai insarcinata!

| GheorgheTudorDragusanu a răspuns:

Nu stiu exact ce se poate intampla dar e foarte excitant ce spui tu...