| anonim_4396 a întrebat:

Am facut petting cu prietenul meu. Dupa ce a ejaculat, mi-a bagat un deget in vagin. Daca in acel moment mai avea sperma pe deget e posibil sa fiu insarcinata?crying

Răspuns Câştigător
| Instinkt a răspuns:

Putin probabil din toti spermatozoizii putini ajung la locul unde trebuie asa ca iti zic sa nu-ti faci griji dar incearca un test de sarcina

19 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E posibil. Putin probabil, dar nu imposibil.

nony
| nony a răspuns:

Si de ce nu s-a dus la baie si iti baga apoi? Si de ce a bagat degetul si nu a bagat penisul? ca banuiesc ca virgina nu mai esti.

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Da, e posibil.

| cioko19 a răspuns:

Foarte tare @Dimonu!laughing)

Daca ti-a bagat un deget in vagin, si avea sperma pe deget.pai da, e probabil.
Peste 2 saptamani fa-ti un test de sarcina, nu costa mult si vei scapa de dubii happy
Succes!

| oz a răspuns:

Pai voi glumiti cu asa ceva...trebuia sa studiati bine degetul mai intai... dar din pacate o dicutie intre spermatozoizi:
-Bah...stam aici cu astia pe deget...sau ne bagam pe sub unghie?
-AOLOOO muriiiim unde suntem (asta era panicat)
-PFFFF sunt deja vreo 300 pe sub unghie...
Prin urmare...astia sunt mici si rai... dau lovitura atunci cand te astepti mai putin...

| M.J. a răspuns:

Da este posibil

| Mihaic93 a răspuns:

Da. e posibil! happy

| roxy_5007 a răspuns:

Pai da ai sanse

| Elly4all a răspuns:

Da este ff posibil, dar cnteaza si daca erai in perioada fertila, mult succes si sanatate.

| mariutza a răspuns:

Posibil... fa un test de sarcina si atunci o sa vezi daca esti sau nu insarcinata

Bafta!

| Gexu a răspuns:

Posibil...

| parampam a răspuns:

Eu nu prea cred ca e probabil. Spermatozoizii trebuie sa ajunga in uter.Doar nu se plimba saracutii pe acolo de nebuni ca sa caute "tinta", nu?

| fzcsm a răspuns:

Daca avea sperma pe deget ai sanse foarte mari sa fii insarcinata.Eu zic sa mergi sa faci un control ginecologic insotita de prietenul tau.

| soseta ucigasa a răspuns:

Dap, probabil o sa ai gemeni...sau tripleti

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fraiera mai esti. daca-i spuneai sa bage limba nu era nici un risc.si te simteai si bine.asa ...nici fata nu mai esti.esti fomeie.il iubesti pe margineanu.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm. sincer sa stii ca spermatozoizii mor in contact cu aerul.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ti-a dat Dimonu un raspuns de nota 10

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ca da, nu trebuiesc foarte multi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu pentru ca spermatozoizi in aer mor si chir dca iti baga 10 degete in vagin pline cu sperma nu erai insrcinayta penrtu ca mureu foare repede. mergi pe barba mea. dar poti sa faci un test ca sa fi mai sigura