| Katomi a întrebat:

Deci am nevoie de o poveste in care se povesteste o partida de sex dar amanuntit adica cu foarte multe detalii daca ma intelegeti tongue. fundita + voturi

Răspuns Câştigător
| liviu42 a răspuns:

Uite o povestire, citata"
Ma gaseam ca in fiecare sambata dimineata in living citind o revista si fumand din tigara.gandindu-ma la tot felul de banalitati.cum de ce pamantul e rotund si nu patrat de ce dimineata e atat de grea si multe tampenii daste.Asteptam ca de obicei sa se trezeasca iubitul meu nu am priceput niciodata cum poate dormi atat de mult.aveam un chef nebun sa fac dragoste cu el de fapt nu aveam chef de dragoste de aia cu sarutari mangaiat si alte nebunii din astea pompoase aveam un chef nebun sa ma *** sa nu ma mai intrebe te doare, e bine, iti place. vroiam sa fie diferit ca si cum am fi doi straini. Dupa ceva vreme se aude un zgomot pe scari.se trezise.mahmur vine si ma saruta si se duce la baie sa faca un dus. dupa ce am auzit usa d la dus inchizandu-se m-am dus si eu tiptil dupa el am intrat in baie el oricum nu ma vedea din cauza aburului, m-am dezbracat si am intrat in dus.i-am zis ca vreau sa ma *** cu el ca am un chef nebun.nu i-a venit sa creada ramasese un pic uimit eu firea aceea romatica nu ii mai zicea "vreau sa fac dragoste cu tine".L-am luat in brate coborand usor cu mana apoi cu gura. eram amandoi in dus eu in genunchi in fata lui i-o sugeam si imi placea atat de mult mereu cand i-o sugeam imi ridicam privire spre el si imi placea sa il vad cu ochii inchisi cum isi da capul pe spate de placere strangand din dinti.m-a luat de par si ma tragea usor spre el incat s imi intre pana in gat nu mai facusem asta dar imi placea.M-a luat in brate din dus si m-a dus in living asa uzi cum eram amandoi...m-a asezat pe canapea departandu-mi picoarele, s-a asezat cu fata intre ele si usor ma lingea.si cu limba si cu degetele tremuram de placere vroiam sa nu se mai termine.dar nu puteam sa stau prea mult vroiam sa il fac sa se simta cum nu s-a mai simtit niciodata asa ca l-am luat de cap si l-am ridicat spre mine, l-am trintit pe canapea in locul meu si am inceput iar sa i-o sug pana cand a zis ca nu mai poate sa ma dau.desi mai facusem sex oral niciodata nu si-a dat drumu in gura mea de data asta vroiam sa fie altfel si i-am zis ca nu si am intensificat ritmu pana si-a dat drumu si am inghitit apoi l-am privit era entuziasmat de ceea ce vazuse si era uimit.am fugit la baie m-am spalat rapid si m-am intors spunadu-i ca mai vreau ca azi sunt o nesatula azi.si a intins mana spre mine m-am dus la el si am inceput sa ne sarutam.si cobora cu degetele pe corpu meu pana mi le-a bagat adanc

9 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Well...am mers cu ea in pat,si simtindu-i pielea, eram atat de infierbantat si de avid dupa o partida cu ea incat, am terminat in cateva secunde! Esti multumit? Ti-am povestit cat se poate de amanuntit primul meu "numar"! Si scuze c-am cam lungit-o!laughing))

| maradi3 a răspuns:

Umedo...

| SociallyDepressed a răspuns:

Asta tine de intimitatea noastra.Nu suntem obligati sa-ti spunem.Si daca tot te intereseaza de ce nu o faci si dupa aia sa ne povestesti tu cum a fost?

| Mary_5158 a răspuns:

Iata si restul:
el: si ce era sa faci daca ai vrea sa fii aproape?
ea sa te pap
el ha-ha hi da, crezi ca-s gustos?
ea de ce rizi? da, cred
el de ce? atit de tare ti-am placut?
ea aha
el wooooow chiar asa?
ea pai da
el si atunci ce ne faccem?
ea visam
el la ce?
ea la ce vrei
el :* :*
ea happy
el vrei pupata?
ea da.tu?
el pe obrajori sau pe buzisoare?
ea unde vrei
el ghici
ea pe burtica
el atunci incep de la gitisor
ea mmmmmm
el pe urma cobori in jos
ea unde jos?
el pe piept
ea si intre piept,apoi stingu imprejur,si nevrind sa-l lasi treci la celalat,in firf,putin
el cam asa ceva
ea apoi usor usor pe coapse,si ajungi pe un loc mai fierbinte,la burtica,simti vibratii?
el cred ca da
ea ca un vulcan gata sa explodeze
el nu am strasuri,lasa sa explodeze
ea pai e gata,da nu explodeaza inca
el da ce,pe tine nu te iau fiorii? :*
ea trebuie sa treci maaaai jos
el unde mai jos?
ea mai jos de burtica. uuuhhh eu ard deacum,vino si ma stinge
el anume unde?
ea acolo unde se fabrica copilasii
el si?
ea deci...
el mai departe
ea spui buzelor sa se opreasca putin,imprejurul buricului,acolo unde se pot praji oua (de gaina)happy apoi...
el ce apoi? spune
ea foarte foarte lent mergi mai jos
el mai departe
ea asteapta ca trebuie si sa scriu
mai jos sarutind pasional, pulpele picioarelor lasind cireasa sa se usuce de dor sa o faci sa ia foc de asteptare
el mmmmmmddddddddaaaaaaaa
ea in-lin cu miinele moi si muuuult dorite umbla pe tot corpul cercetind fiecare forma, palpind si masind foooaaarte placut.In sfirsit vrei sa gusti ciresiicawinking
el acum da sa schimbam discul si inchipuieti ca faci tu astea toate
ea dar mai intii saruti fierbinte buzele foarte moi
el cred ca o vom gusta
ea e mai gustoasa ca tot dulcele din lume,si o lingi placut, si misti limba in diverse modalitati, sus jos mozolind ca un purcelus la mincarea lui pina dai de ceva la care nu gesesti capat se usuca buzele
el ale cui?
ea ale mele buze(nooi fetele avem 2 perechi de buze, asa cum aveti voi 2 capuri)
el si tu care le vrei sarutate?
ea si uite ca nu mai poti
acum tu saruti inca,inca nu am trecut la tine
mai asteapta un pic
el mai astept
ea daca tu nu mai poti astepta si te dai de gol, marele tau tanc
va fi nevoit a trece el la fapte, ca s-a saturat de asteptat, si nu mai are unde creste(a.m.o)
el cei?
ea incepe lectia de fizica cu tema ''miscarea si frecarea corpurilor''pe care tu deja o cunosti prea bine
el ma faci sa rid draga
ea si treci la practica deja
dar.STOP!
ca te opresc eu deam
si
el si ce?
ea sa prind in miini marea ta banana,si sa incep sa o defac cu miinele ca apoi sa o pot papa cu guritawinking deci,il prind bine,il examinez simtindu-l si miscind sus si in jos coarjita lui subtire si sensibila
el zii mai departe
ea a uite ca am curatat banana,si trebuie sa o pap deja
el si e buna?
ea e f dulce, coapta bine
el pofta buna
ea mai ales cit e de mare, ma tem ca nu se mai termina de mincat
el vezi sa nu te inneci
ea voi avea de molfait pina o fac in lichid aproape sa ma innec
el puiule, da le mai torni!
ea e doar imaginatie!
el mda.da in realitate ai faceo?
ea mai multe decit am scris
elsi despre banana
ea ce-i cu ea? vrei sa zici ca nu-ti place sexul oral? sau ce?
eiiiiiiiiiiii unde esti? ai fugit in baie ori ce? laughing
el imi place happy
p.s copiat si postat!

| Katomi explică:

@SociallyDepressed
Eu nu vam pus sa imi ziceti povestea voastra.am zis sa imi dati o poveste.NU cu voi.

| Katomi explică:

Deci sa nu intelegeti gresit ca cer asa ceva...dar scriu un fic +18 si eu nu am trecut prin asa ceva ca sa stiu sa explic aceste "jocuri".Si de aia cer "ajutor".

| therealmarian a răspuns:

Ahahahaha iubesc fata asta tongue