| Katomi a întrebat:

Deci am nevoie de o poveste in care se povesteste o partida de sex dar amanuntit adica cu foarte multe detalii daca ma intelegeti tongue. fundita + voturi.

6 răspunsuri:
| AnNe a răspuns:

Tare asta catalinrolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| PCDemon a răspuns:

Petale de trandafiri, linsaturi erotice, cu limba de la piept, jos jos jooos joos jooos pana la... Auzi, dar tu cu cine faci banking? rolling on the floor

| TootydeCool a răspuns:

Pai as pute explica sa stii ca nici eu nu am trecut prin faza asta dar am auzit multe despre ele:
un baiat o invita pe prietena sa la el acasa.
el baga un film xxx, in acelasi timp o mangaia incet pe picior.
fata se excita si incearca sa il sarute el o saruta incet mangaind-o pe tot corpul, coborand cu buzele pe gat apoi pe burta, incepand sa coboare si mana inspre sona intima. incet incet el ai desface pantalonii, ai da tricoul jos ai desface sutienul ai saruta cu griza sfarcurile, mangaindo pe pasarica (sa zic asa), ai da pantalonii jos urmati de chiloti, o sarut-o de jur imprejurul pasaricii, fata se excita foarte tare, il conducea spre zona cu pricina, el coborase, lingea vag si saruta o mangaia, ai spunea cat de mult o iubeste apoi urcase si o saruta pe buze.
el s-a desfacut la pantaloni ea s-a ridicat si i-a tars pantalonii, a inceput sa faca si ea acelasi lucri, apoi i-a facut laba, intimp ce il lingea. apoi iubitul fetei s-a ridicat in picioare a luat-o pe fata in brate a pus-o pe pat s-a pus deasupra eu ilcercand sa o satisfaca cu ce are el mai bun(...), totodata sarutand-o. din moment in moment i-o impingea tot mai adanc si mai rapid ( o penetra). ei au continuat aventura lor.
aceste persoane aveau intre 17-19 ani
sper ca te-a ajutat {... Funda...}

| Katomi explică:

Deci sa nu intelegeti gresit ca cer asa ceva ...dar scriu un fic +18 si eu nu am trecut prin asa ceva ca sa stiu sa explic aceste "jocuri".Si daia cer "ajutor".