| Blondutza_4425 a întrebat:

Bunahappy Deci.am un prieten cu care ma cunosc de la gradinita.si acum el si-a facut o prietena ...aceasta fata mi-a spus ca ea nu-l mai place si ca mai sta si cu un alt baiat... dar m-a rugat sa nu-i spun asta prietenului ei, iar eu nu stiu ce sa fac. ne cunoastem de foarte mult timp[eu si baiatul de care am precizat la inceput] dar i-am promis acelei fete ca nu voi spune nimicstraight face SFAT! Multumesc

4 răspunsuri:
| Linda a răspuns:

Daca-ti place de acel baiat incearca sa-l impulsionezi sa faceti actiuni comune, lasand la o parte pe cealalta fata.

| Vlad_3922 a răspuns:

Spune-i... dar precizeaza sa nu spuna la randul lui de unde stie...
Mai bine sa sufere la despartire decat sa rada lumea de el pe la spate happy

| Danutdanut100 a răspuns:

Spunei

| andrei1114_9621 a răspuns:

Ceau.daca esti mai buna prietena cu baiatul decat cu fata, atunci spune-i baiatului ca iubita lui il inseala cu altcineva ca mai tarziu sa nu fie surprins si sa sufere din cauza ei.