| andrada a întrebat:

Buna!
deci baiatu ala de care mia imi place din alta clasa si care nu ma cunoaste a vb cu o fosta colega de-a mea si ea a aranjat sa ma intalnesc cu el intr-un loc in scoala dar el a zis ca vrea doar sa ma vada ca sa isi faca o impresie si vb cu mine doar daca e interesat si daca nu-i plac a zis ca pleaca pur si simplu. (asta i-a zis la o colega). Dar acum am vb cu colega aia si i-am spus sai zica sa nu ne mai intalnim si acum nu ne mai intalnim ca mi-e rusine de el. Adk daca nu o sa ma placa o sa ma lase asa ca pe o proasta in mijlocul drumului si o sa le mai zica si la colegii lui cat de proasta, urate, ratata etc sunt. El e genu mai fitos si nah... mai ales ca e cu 2 ani mai mare, gandeste altfel decat mine. El cunoaste pe doi baietii de la mine din cls si azi a venit sa vb cu ei si a stat exact langa mine dar nu ma observat. As vrea sa-l uit dar nu pot. Ce sa fac? plz help ca numa la el ma gandesc
Ms

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie sa gandesti asa.eu zic sa te intalnesti cu el. oricat de urata poti fi, dar eu nu cred asa ceva, nu are cum sa plece pur si simplu.sigur va vb cu tine. iar daca va cereti numarul de tel sau adresa de mess, dupa vei vedea daca te-a placut sau nu.si mie mi-ar fi rusine, dar incearca.

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Te mananca atat de rau in pasarica incat tu chiar nu iti mai dai seama cat de ridicola ai devenit? Unde ti-e mandria de fata? Te duci sa te expui ca si cum ai fi o marfa la targ? Daca vrei neaparat o relatie, construieste-o cu unul care te remarca, nu incerca sa i te insinuezi unuia care nici nu te cunoaste si te pune in situatii ridicole.

| ionika17 a răspuns:

Nu conteaza daca esti fitos, conteaza daca te iubeste.Baga-l tu in seama pe el, si vezi! bafta!

| nutzbreaker a răspuns:

Pai fa-ti curaj si intalneste-te cu el. Nu poate fi asa de rau. Daca te intelnesti cu el incearca sa nu-l plictiesti.

| Piticulll a răspuns:

Ai putea sa te duci la el si sa ii spui ce simti.