| andrada a întrebat:

PLZ help ca nu mai stiu ce sa fac!
V-am mai zis de baiatu ala pe care l-am vazut pe facebook si dupa care sunt moarta. Na dupa ce i-am lasat mii de mesaje pe facebook si pe mess si dupa ce l-am urmarit prin toata scoala azi a vanit la mine la clasa si doi baietii (colegii mei) il stiau. El a venit si ia intrebat "cine e Despina"? (numele meu) si un coleg pe care eu il urasc fff mult m-a facut in toate felurile si cred ca acel baiat sia facut deja o parere despre mine. Acum am vazut ca azi dimineata el mi-a dat "like" la o poza pe facebook si mi-a scris asta:"ahham deci u esti aia care cicka ma placi
bine daca chiar vrei sa ai o sansa cu mine nu-ti fie rusine in primul rand si in al doilea rand zi-mi ce clsa esti". Dar asta mi-a scris inainte sa-i zica colegul ala al meu cas proasta, urata etc. O colega zice ca colegu asta al meu e gelos si de asta i-a zis asta dar nah. E incurcat. Credeti ca am ceva sanse cu baiatu ala? si colegu asta e gelos?

Răspuns Câştigător
| micutzakarina a răspuns:

Pai daca tu cu adevarat il placi de ce nu ii spui in fata si cu asta basta si sa ii spui ca tot ce a zis acel coleg de-al tau sunt numai minciuni fiindca el este gelos pe tine.
Ii spui ca il placi si toate acele cuvinte au fost numai minciuni si treapta cu treapta o sa ajungeti sa va cunoasteti si poate asa o sa aveti o relatie.
Sper ca te-am ajutat daca da poti sa imi dai o fundita daca vrei si daca nu ma bucur ca mi-ai citit mesajulhappyhappyhappy.

3 răspunsuri:
| Sperman a răspuns:

Cu ce drept acel coleg te-a jignit? Se pare ca nu sti sa te impui, aici gresesti. Eu il aruncam pe geam daca comenta ceva de mine cand venea o fata.

Fii tu, incearca sa ai mai multa tangenta cu baiatul ala si atunci iti vei da seama singura daca ai sanse sau nu, iar cand un amic te mai jigneste pe teme de astea da-i peste bot, e inadmisibil asa ceva!
Offf toti sunteti smardoi cand nu trebuie si cand trebuie sunteti puisori mamei.

| Carmen a răspuns:

Nu te lasa afectata de ce a spus colegul tau. E problema lui daca il crede sau nu. Tu da dovada de intelepciune, ca esti mai sus dect colegul tau. Pe baiatul pe care il placi, sugereaza-i sa mergeti la o plimbare dupa ore, sa va plimbati. Succes!

| alecoruso a răspuns:

Hz (huiznaiu) ma satur de cit intrebare ta big grin