| anonim_4396 a întrebat:

deci eu sunt cam timida... daca ma intreaba un baiat daca vreau sa fiu cu el cum sa ii rasp mai pe ocolite ca sa zic...sa nu zic direct da!:d

5 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Nu are importanta ce-i zici, ca,, da'' ca ok, sunt de acord, sau ma simt bine cu tine, principalu e cum o zici, si ce intonatie folosesti, evident ca mimica fetei nu trebuie sa te paraseasca, actioneaza mult psihologic, si scopul scontat iti este garantatwinking

| madalicious a răspuns:

Ia`l in brate si sopteste`i ce a zis little_angel "ce ne-ar impiedica sa fim impreuna?" o sa-i placa astawinking

| Mihaic93 a răspuns:

Pai.il ocolesti, il iei pe la spate si sari pe el

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

" De ce nu? " "Ce ne'ar impiedica sa fim impreuna? "

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sa-i spui ca vrei sa fii cu el.