| TotEuMa a întrebat:

Cum ii pot spune unui tip ca-l plac? Dar vreau sa-i zic mai pe ocolite nu chiar asa direct >:" nu am destul curajrolling on the floor))

Răspuns Câştigător
| Liv1234 a răspuns:

Poii` ar fi o metoda simpla dar ar trebui sa minti...ii spui tipului de care iti place ca ti-a spus cineva ca ii place de tine...si dupa raspunsul` sau ii spui uhh` daca il placi sau nuwinking

| TotEuMa explică (pentru Liv1234):

Tare asta :X mersi rolling on the floor)))))))))))).

7 răspunsuri:
| Purec a răspuns:

Nu ii zice in fata asa cevawinking ai fi prea penibila. Esti fata, si daca nu poti face nimic sa ii atragi interesul, ori nu e bun pentru tine, ori nu il meriti

| alecsalecs a răspuns:

Eu nu ti recomand sa i spui direct ca l placi Vei devenii sclavul lui"Adica va face din tine ce va dori si nu va dorii! Scuza ma ca poate te voi jigni dar asta i realitatea baietii cand se simt o fata ii plac se joaca cu sentimentele fetelor precum vor!laughing)

| andreeeeeeeeeeeeeee a răspuns:

Daca nu vrei sa ii zici direct "te plac" spune-i altceva: uite de fiecare data cand sunt langa tine si te privesc parca un inger vine langa mine si imi zice sa nu te scap din ochii. ma indeamna sa iti zambesc, ma simt asa de bine in preajma ta, si sunt foarte fericita de fiecare data cand imi iesi in cale!

| x3Ad a răspuns:

Bună!
Sunt doar două metode. În caz că-ţi lipseşte curajul, i-ai putea da de înţeles prin comportamentul tău (Ex: mereu stai pe lângă el, nu îl scapi din ochi nicio secundă, îl ajuţi mereu etc).
Şi ultima, îţi iei inima în dinţi, şi i-o spui. Sigur va aprecia faptul că ai fost curajoasă şi i-ai zis-o pe faţă!
Succes.

| Daniella_4731 a răspuns:

Pune pe un preten de incredere si cu tine si cu el sa il intrebe daca te place :*

| crysu20 a răspuns:

Daca uh ii arati atentie, sigur daca doreste ceva cu tine o sa se bage singur in seama