| MissFashion a întrebat:

Buna deci is foarte confuza explicati-mi si mie ma placa da sau nu baiatu asta

Deci am cunoscut un baiat mi-a cerut numarul de telefon si am tot vorbit dupa ma invitat in oras si am iesit eu cu el si niste prieteni de-ai lui pana la 12:30 am iesit la un suc si la o pizza in fine dupa am mai iesit o data tot el ma invitat pana la 11:30 si in fine dupa neam tot scris mesaje si azi i-am cerut facebook-ul si mi la dat si imi arata ca era intr-o relatie cu o fata De care nu mi-a spus nimic si asa. si mereu cand ne vedem ne pupam pe obraz am fost cu el si la un meci de fotball unde el a jucat sa specific el e repar si danseaza face grafuri etc.nu stiu ce sa cred tot vorbesc cu el prin mesaje si Am uitat sa spun mie imi place de el si nu stiu ce sa cred, cred ca si lui ii place de mine daca tot vb la tel si el ma invitat peste tot

Voi ce credeti?

3 răspunsuri:
| Scarlettt a răspuns:

Da te place.Si ar vrea sa se depsrteasca de fata aia.si totuisi chiar ar trebui sa-l intrebi ce simnte pentru tine!

| MissFashion explică:

Place*

| Cath17 a răspuns:

Salutwinking. dupa ce ai scris mai sus... mie mi se pare ca. te place, dar inacelasi timp ar vrea doar sa aiba o aventura cu tine. depinde ce ganduri (bune sau rele) are cu tine... mai bine ar fi sa vb cu el deschis si sa vezi daca si el simte ac. lucru pentru tine. love struck [Bafta. Funda? :-s]