| Wardenitza lu Warden a întrebat:

Buna happy deci marti [ 15.06.2010] am fost la strand cu o fata si un baiat. ne-am pus prosoapele jos, pe nisip si am plecat in apa cand am venit s`au asezat langa noi 2 fete si 2 baieti. Cand prietena mea a vrut sa ma dea cu crema pe spate unu din baieti a venit sa ma dea elbig grin.si sa asezat langa mine [ sa-i zicem X :d ]. Dupa m`am dus la marginea piscinei iar X m-a impins in apa >:", dupa ma lua in >brate:! Mia placut la nebunie si cand sa plec mi-am facut curaj si i-am cerut id`u! Pe mess i-am spus ca`l plac si daca mi-ar merge cu el. el a zis da si ma baga mereu in seama! inca nu ne-am combinat dar nu stiu ce sa zic thinking Ma place sau din plictiseala?big grin. aa da si a zis ca vrea sa-l sarut cand ne intalnim >:" si ca ma va musca laughingbatting eyelashes Ce ar trebui sa insemne asta? Multumesc pentru rabdare. Ofer funda!

11 răspunsuri:
| madalicious a răspuns:

Asta inseamna ca ii place de tine. Si ca o sa fiti impreuna pana la urma.

| DaRlInGiLuSiOnS a răspuns:

Da vb lu luchassrolling on the floor pai cand un baiat vrea sa sarute o fata=o place...cand o tachineaza(ca la u cu impinsi in apa)=o place...cand ajunse si mai dep si o musca=vrea ceva baiatu nu de plictiseala

| escroaca a răspuns:

rolling on the floor

luchass merita fundita b-)

| georgegs a răspuns:

Iesti.fata.sau.baiat>? daca.iesti.fata.inseamna
cai.place.de.tine...daca.iesti.baiat.inseamna.ca.e.gay.si
ii.place.de.tine

| 16.laura.16 a răspuns:

Nu-ti mai pune atatea intrebari!
Just do it!
Numai nu il saruta din prima, doar nu vrei sa creada ca esti usor de cucerit!

| Nic0L a răspuns:

TE PLACE! asta inseamna in romanestebatting eyelashes

| CarLa_7372 a răspuns:

Bravo tie! Dar fii atenta ca nu cumva sa vrea ceva de la tine daca e mai mare. Sau e posibil sa fie o "iubire de-o vara". Daca vrei distractie go on!winkinghappy

| nevermind_6208 a răspuns:

Inseamna ca dupa ce ai povestit tu poate fii inceputul unei chestii faine. Sa ai numa grija sa nu, nu stiu cum sa ma exprim, sa nu profite de tine in sensul ca sa tii la el si sa t lase... Prudenta si rabdare si o sa fie totul ok!

Răspuns utilizator avertizat
| QueeN ♥ a răspuns:

Mami, clar te place, adica, crezi ca te-ar fi luat in brate sau toate cele mentionate mai sus daca nu i s-ar fi aprins calcaiele dupa tine? Mult noroc cu tipu'.happypup.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că te prinzi mai greu. Roagă-l să-ți deseneze.