| BeautyTeacher a întrebat:

Deci mi s-a intamplat o chestie suuper ciudata.straight faceAm visat ca eram impreuna cu un baiat, adica era iubitul meu si ne intelegeam super bine ne iubeam ff mult.In fine m-am trezit mi-am dat seama ca era doar un vis si eram suparata...ca in vis parea sa am relatia perfecta. m-am culcat la loc si am inceput sa plang in somn, aveam lacrimi pe perna peste tot cand m-am trezitstraight faceIn fine.Acu stau si ma gandesc (nu am prieten si nici el)ca baiatu ala e frumos, destept si destul de smecher, cred ca s-ar uita la mine si cred ca ne-am potrivi. Dar pana acum nu m-am gandit niciodata la el ca la mai mult, doar ca la o cunostinta.Acu ma gandesc ce bine ne am potrivi si ce fericita as fi cu el.Cum sa ma bag in seama la el?thinking ce sa ii zis? ce inseamna visul?

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E ciudat cum dintr-o data toti aveti acum vise

| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Invita-l la o apa plata.sa-mi zici daca te visezi si cu mine ok ca nu vreau sa pierd vreo ocazie.