| alexandru17 a întrebat:

Salutt TPU! De ce visat o fata care este departe de mine cu care eram vecin dar nu ne intelegeam asa bine! Am visat cum i-am sarutat buzele si ea a zis ca simte caldura... Apoi m-am trezit si ma gandesc mereu la ea sad!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Candva ti-a placut de ea, probabil.Subconstientul tau a stocat informatia si, cum era nevoie de o prezenta feminina in visul tau, a scos-o pe ea.Un vis si atat.Nu da importanta.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

De fapt, ce vrei să mă gândesc și eu la ea! Nu o știu!

| AdY a răspuns:

Nui nimic o sati treaca. E un sentiment cel simti doar acum la moment.

| fokker a răspuns:

Uito!, cel mai bun mod de a o face, e sa iei alta, deci, daca nu ai prietena, te duci pe strada, si agheti una.Succes!