| Alex13i1i3 a întrebat:

Buna,deci nu mai pot sa tin asta in mine! Ok hai sa incep cu inceputul:Era 2016, ca de obicei ma jucam fotbal cu prietenii,dupa a venit o fata(vara unui prieten) cu o prietena de a ei,si a zis ca vrea sa joace.Ok toate bune si frumoase,am ras,ne-am distrat,am povestit,dupa fata a trebuit sa plece si eu i-am zis de suparare de handicapat ce is "ce bine ca ai plecat".Ok,si s-a facut seara,m-am pus in pat si nu m-am mai putut opri sa ma gandesc la ea, eram obsedat de ea! Mereu cand o vedeam eram rusinat, o iubeam enorm de mult! Si da, eu ca prostu' nu mi-am facut curaj sa i zic ca o iubesc si nah.Pe ea o iunesc atat de mult incat mi-as da viata pentru ea! Deci ganditi-va ca eu o plac cred ca de la inceputul lui 2016 pana acum! Daca asta nu e iubire atunci nu stiu ce este(bine recunosc, e frumoasa foc, dar eu nu m-a uit dupa aspect).In fine se mai uita si ea la mine deci nu stiu..mda..Oare ma place si ea? Adica nu sunt urat absolut deloc, dar sunt foarte putin gras(foarte putin). Deci in fine eu am o obsesie fata de ea si nu stiu cum sa mi-o scot din cap..Nu stiu cum sa o uit.Adica eu sunt un fraier pentru ca mi-e frica sa i zic ce simt...Va rog ajutor sad sad

Răspuns Câştigător
| iTzLiviu a răspuns:

Eu ti-as guera sa-ti iei inima-n masele si sa o inviti la un suc big grin. Daca accepta e bine, daca nu...Macar stii ca ai incercat. Hai Noroc

7 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Da-te cu tupeu la ea nu mai sta.

| Pool77 a răspuns:

Cati ani ai pustiu'?

| Alex13i1i3 explică (pentru Pool77):

| Pool77 a răspuns (pentru Alex13i1i3):

Nici nu ma mai chinui atunci.

| Marian9978 a răspuns:

Iubirea tare pare destul de curată si frumoasă, câți ani ai?

| Alex13i1i3 explică (pentru Marian9978):

15,mai am cateva luni si fac 16

| anonim2533 a răspuns:

Pai si ce astepti, sa te abirdeze ea? Eu zic sa sari mai repede pana nu ti-o ia altul inainte