| CrazyYoyo a întrebat:

Buna
Deci nu mai suport
Am vrut sa ies azi cu gagicamiu la un suc si.crying
Mama cica nu ma lasa etc nu era de ajuns ca mi-a sarit ea in cap
A mai venit si baba aia de mamaiaat wits' end mi-au sarit aman2 in cap ca cica ce sa caut eu cu baiatul ala (il cunoaste de 2 saptamani) cica sunt atatea cazuri daca iti pun cv in pahar? Daca te duce pe undeva?straight face
L`a sunat si i`a spus ca cica nu mai merg ca am trebuiecrying
Nu ma lasa frate sa ies cu nmn in oras ca se baga proasta aia de baba angry
Auzi cica imi pune cv in paharstraight face el a venit de mai multe ori la mine acasa si putea sa`mi pun at daca era asalaughing
Dar nu, ca ce?straight face nu ma lasa frate sa merg nicaiericrying
Va rog ajutati`ma crying ce sa fac sa nu se mai bage tampita aia de baba ca nu ma lasa mama sa fac nimic din cauza eistraight face cryingcrying

Răspuns Câştigător
| AndreiBox a răspuns:

Asa sunt parintii, crezi ca eu nu am trecut prin asta? Si sunt baiat in puii mei, ditamai omu, ai rabdare, ca mai este timp de distractie asculta la mine, eu intr'un an m-am saturat de cluburi si din astea.happy Calm

11 răspunsuri:
| Angel_8399 a răspuns:

Eu am 16 ani si nu ma lasa sa ies...inca nu i-am convins ca nu ma **** nimeni daca ies pe strada sau undeva cu prietenul.:-

| CrazyYoyo explică (pentru Angel_8399):

laughing acum imi spune cica" hai nu te sup" straight face de nu`mi vine sa le dau pe aman2 cap in cap straight face

| doarEu001 a răspuns:

Heei usurel.ai 14 ani.stiu ca vrei sa iesi, sa te distrezi dar zi merci ca ai putut sa il aduci acasa. puteti sa iesiti dupa ore si spui ca iesi cu prietenele.eu am 18 jumate si de abia acum cateva luni l-am adus pe prietenul meu acasa.ca sa nu mai spun ca acum nu imi mai dau voie sa mai fiu cu el ca...nici ei nu stiu de ce.adica tata, cred ca inca nu a realizat ca fetita lui a crescutlaughing asa ca relaxoh go on

| CrazyYoyo explică (pentru doarEu001):

Acum nu ma mai lasa nici sa vb cu elstraight face ce parintii comunisti fratestraight face de nu ii zic ca fug de acasa si dorm la cineva angry sa vedem atunci ce`o sa mai faca

| Ionescu1992 a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Fugitu de acasa nu e o solutie crede-ma tot ce trebuie sa faci e sa mai astepti si u putin asa ca pana atunci relax, nu iti mai bate capuwinking

| Doηηa a răspuns:

Auzi cică "baba aia"!
Se vede că în ziua de azi nu mai aveţi nici un fel de respect faţă de cei batrâni.

| AndreiBox a răspuns:

Buna, parintii au o gandire invechita stiu, ai rabdare, castiga increderea mamei talehappy stiu cum e.

| CrazyYoyo explică (pentru AndreiBox):

Dar cata rabdare dracu sa amstraight face am 14 ani frate vreau si eu sa ma distrez nu sa stau ca proasta in casastraight face pnm ce dracu ma pune sa culcrolling on the floor o viata am si pe aia o dorm?straight face crying se mai baga si baba aiastraight face

| AndreiBox a răspuns (pentru CrazyYoyo):

Asa sunt parintii, crezi ca eu nu am trecut prin asta? Si sunt baiat in puii mei, ditamai omu, ai rabdare, ca mai este timp de distractie asculta la mine, eu intr'un an m-am saturat de cluburi si din astea.happy Calm

| daddu a răspuns:

Mereu imi place sa critic oamenii, nu ma pot abtine deci, INVATA SA SCRII.Ca sa-ti raspund la intrebare,desii nu ai pus o intrebare,poti iesii cum a spus cineva mai sus dupa ore, le spui alor tai ca stai la scoala dupa ore pentru ceva proiecte extra-scolare si te vezi cu el, stiu ca nu prea e convenabil dar nu prea ai ce face.

| TheFlower a răspuns (pentru daddu):

Invata si tu sa scrii:desii cu un singur i, iesii cu un singur istraight face
Ce nu imi place cand mai puneti un i

| Anonimul230 a răspuns:

Toarnai lu "baba" aia ceva in pahar,niste dioxid de carbon,praf de pusca, cianura, 40 de pastile,Detergent de vase,Otrava de gandaci,Spirt(nu sprite),niste Regent(NU detergent!), icnearca cu niste cioburi pisate in mancare, va mergebig grin