| genius1234 a întrebat:

Buna##*! Deci, o prietena de-a mea a facut-o de la 13 ani.se poate imbolnavi?

8 răspunsuri:
| bLoNnNda a răspuns:

Ce boala e la 13 ani din cauza ca a facut-o?laughing)) se imbolnaveste in cazul in care persoana cu care a avut relatii sexuale era bolnava in rest nu. o sa se imbolnaveasca psihic peste 4-5 ani cand o sa realizeze ce gafa a facutlaughing)

| SakonSIUkon a răspuns:

E nebuna deja...

| Vampiritza97 a răspuns:

Nu se poate imbolnavi, poate sa ramana insarcinata alcv nu :d

| abilaura a răspuns:

Nu, nu se poate imbolnavi fiindca a facut-o mai devreme decat e obisnuit. Nu e chiar o tragedie, si, daca ea s-a simtit pregatita, o sa foe ok. Insa eu recomand sa o duci la un medic psiholog sa discute cu ea; asfel sa-si dea seama daca a realizat ce inseamna macar ceea ce a facut. In plus cred ca baiatu-l cu care a facut sex nu a procedat bine acceptand sa-i faca una ca asta. Daca sunt impreuna si au facut-o inseamna ca nu o iubeste si ar trebui sa o sfatuiesti sa se desparta de el.

| gabitza79 a răspuns:

De cancer la col uterin a auzit?

| yukiykykayama102 a răspuns:

Pai da sa imbolnavit de,, curvita acuta``laughinglaughingrolling on the floor

| Gabriel_Gaby_1996 a răspuns:

Pai normal ca se poate imbolnavi deoarece a facut-o la o varsta foarte delicata dar depinde de organism si de cum s-a protejat (dar eu cred ca a fost o greseala)!