| Darkness1 a întrebat:

As vrea sa-mi iau un telefon la abonament la Vodafone insa nu am 18 ani.Se poate face pe numele meu?

8 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu se poate, nu esti major. Roaga un parinte sa-ti faca, pe numele lui. Numai bine!

| andreyuu a răspuns:

Nu ai pe cineva care sa figureze in acte in locul tau, adica un parinte, tutore, bunici?

| Nastia a răspuns:

Nu.iti iei pe numele unuia dintre parinti.

| Quanah a răspuns:

Nu, deoarece trebuie si un act de la casa. Si in plus trebuie sa fii major...

| SaraJ a răspuns:

Nu chiar. trebuie sa rogi pe unul dintre parintii tai

| King_Iulian_1977 a răspuns:

Telefoanele la abonament ajungi sa le platesti de 2-3 ori, nu se merita. un telefon care e 4-5 mil in magazin il gasesti la mai putin de jumatate din pret.

| Calynus a răspuns:

Cred ca da eu nu am incercat sa iau la abonament pana acum scuze

| antonia2111 a răspuns:

Nu dar poti sa-l faci abonamentul pe numele unuia dintre parinti