| Loly83 a întrebat:

Buna deci tocmai mi.am facut un prieten si vreau sa zic ca m.am indragostit de el, vorbeste mereu dulce cu mine gen "te incalzesc eu" dar cand am incercat pe ocolite sa ii zic ca il plac a zis ca nu intelege de ce. Dar cand i.am zis ca nu il plac, bineinteles am mintit. S.a suparat si a iesit, nu stiu ce sa mai inteleg, voi ce ziceti?happy mercii, funda

Răspuns Câştigător
| Xpressurself a răspuns:

Prima data era magulit si incerca sa ascunda cat este de fericit ca il placi. apoi cand i-ai spus in gluma ca nu-l placi s-a speriat happy ce sa-i faci, asa sunt copii, mai prostuti. lasa ca cresteti. vezi tu, acesta este un joc intre voi, incearca sa intelegi acest joc, fiecare baiat este putin diferit, unii sunt mai maturi altii sunt mai egoisti si implicit mai tantalai. te poti juca si tu putin pana intelegi. dar finut cu tantalaii happy

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te place.

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Te place doar ca pe viitor propun sa te exprimi mai concis.