| Andreea1778 a întrebat:

Deci ultima data când m-am văzut cu fostul (țin sa precizez ca noi ne vedeam destul de des, el îmi scria sa ieșim mereu) am avut o criza de nervi sa zic asa și asta din cauza ca l-am văzut vorbind cu o fata care cred ca este iubita lui după cum vorbeau. Când am văzut stăteam supărată și el m-a întrebat ce am și eu am țipat la el foarte tare și după i-am zis "nesimțitule nu ți-e rușine dacă ai iubita de ce mai ma chemi sa ne vedem?" și el a negat ca nu e adevărat și i-am zis sa ma lase în pace și nu am vorbit nimic pana m-a adus acasă. De atunci a trecut o săptămână și nu mi-a mai dat niciun mesaj sau telefon, credeți sa e posibil sa se fi supărat din cauza asta?

Răspuns Câştigător
| Valentina8 a răspuns:

Acum am vazut si celelalte mesaje scrise de tine. "am acceptat pentru ca inca il iubeam" deci daca iubesti pe cineva tu permiti ca acel cineva sa faca ce vrea cu tine?
Cel mai bine ar fi sa il lasi in treaba lui si tu sa ti vezi de viata ta. Daca tu umbli cu un baiat care stii sau banui ca e ocupat (adica cu alta impreuna) te face c***a! Fara suparare! Asa ca un pic de respect de sine, capu sus si mergi inainte. Ii plina lumea de baieti. Ce naiba, s-a oprit lumea intr- p***? Sigur nu! laughing
Continua ti viata ca esti tanara, te blochezi acum apai pe viitor ce vei face?
Ar trebui sa ai mai mult respect pentru tine si sa te apreciezi/iubesti mai mult!

10 răspunsuri:
| Michaeel a răspuns:

Tu ai fost neghioaba, nu el. Din moment ce ești fosta lui de ce te interesează dacă are iubita sau nu? Adică băiatu te-a invitat să ieșiți, sa va vedeți sa vorbiți și tu faci scandal din nimic.

| Andreea1778 explică (pentru Michaeel):

El m-a chemat sa facem și sex nu doar sa vorbim.

| Michaeel a răspuns (pentru Andreea1778):

Cum vine asta? E fostul tău și faceti sex? De unde sa știu eu ca tu prin "ne vedem" te referi la "ne-o tragem".

| Andreea1778 explică (pentru Michaeel):

Pe mine m-a deranjat ca din moment ce are iubita de ce mai vrea asta de la mine.

| Andreea1778 explică (pentru Michaeel):

Și eu am acceptat asta pentru ca încă îl iubeam

| Andreea1778 explică (pentru Valentina8):

Asa e, mulțumesc.

| Valentina8 a răspuns (pentru Andreea1778):

Pentru putin :*

| Valentina8 a răspuns (pentru Andreea1778):

Acum am vazut si celelalte mesaje scrise de tine. "am acceptat pentru ca inca il iubeam" deci daca iubesti pe cineva tu permiti ca acel cineva sa faca ce vrea cu tine?
Cel mai bine ar fi sa il lasi in treaba lui si tu sa ti vezi de viata ta. Daca tu umbli cu un baiat care stii sau banui ca e ocupat (adica cu alta impreuna) te face c***a! Fara suparare! Asa ca un pic de respect de sine, capu sus si mergi inainte. Ii plina lumea de baieti. Ce naiba, s-a oprit lumea intr- p***? Sigur nu! laughing
Continua ti viata ca esti tanara, te blochezi acum apai pe viitor ce vei face?
Ar trebui sa ai mai mult respect pentru tine si sa te apreciezi/iubesti mai mult!

| Valentina8 a răspuns:

Desigur ca da. Daca chiar nu e adevarat si l-ai acuzat pe nedrept. Sfatul meu e sa ii dai tu mesaj si sa l chemi afara asa cum el facea cu tine.
Gesturile/favorurile se reintorc. Daca el se comporta frumos cu tine incearca sa o faci si tu.
In schimb, daca i-ai scris deja si nu ti-a raspuns da-i timp pentru a se gandi bine la ce vrea si ce nu vrea. Baietii in general au nevoie de mai mult timp pentru a se decide.
Bafta happy

| Andreea1778 explică (pentru Valentina8):

Eu ma gândeam sa aștept sa îmi scrie el...

| Valentina8 a răspuns (pentru Andreea1778):

Lasa orgoliul de o parte ca nu duce la nimic bun! Nu mai fi orgolioasa ca vei avea doar de pierdut! Scrie i