| anonim_4396 a întrebat:

decii sunt boboaca in clasa a9a si cunoscandu-mi noii colegi. imi place de unul dintre ei, si nu stiu cum sa fac sa i spun pentru ca e asa de timid, retras. Si eu sunt tot c-am asa ca el si nu stiu ce discutie sa deschid sa il fac sa isi de-a seama ca imi place de el. Ajutati-ma sa il cuceresc!:*

8 răspunsuri:
| Picasso a răspuns:

In primul rand! De cand pana cand fetele agata baietii laughing)? Tare asta ( vreau si eu sa fiu agatat) tongue
Hmm pai sfatul meu e sa fi in preajma lui, in grupul lui de prieteni! Si incearca sa lasi "timiditatea" la o parte, si sa incerci sa ai mai muult tupeu in ceea ce vrei, ce iti doresti! Nu cred ca este greu sa fi in centrul atractiei! trebuie doar sa fi tu mai "activa"! Daca ai tupeu, poti chiar si sa il "saruti" pe obraz, sau la coltzul buzelor, nu cred ca e ceva "deplasat"! Incearca sa il provoci! poti chiar sa ii zc "zambind" ca e timid si ca nu are tupeu sa.( ce vrei tu)! Daca ai ajuns sa te intalnesticu el ( e de bine ) incearca sa nu fi plictisitoare sa nu ii ceri absolut nk ( nici ca vrei sa te intalnesticu el, nici intrebari de genul ce mai faci? cand ne intalnim? cand ne mai vedem bla-bla-bla, incearca sa il faci sa te invite undeva, sa ieshiti in oras, orice, insa nu ii cere tu! Provoaca`l! Succes!

| AnemonaP a răspuns:

Zambeste-i,comportate frumos cu el,dar sa nu mergi foarte repede daca este timid,lasa lucrurile sa mearga de la sine, sa nu il sperii, in plus ca este si timid

| TimMocan a răspuns:

Spune-i ca de mult timp te intereseaza sexul anal. Ii vei atrage atentia sigur. Lasa-te dusa de val. Ia problema in mainile tale si du-o catre gura.

| Elianna a răspuns (pentru TimMocan):

Sfinte sisoie! Tu asa faci cand te intereseaza si-ti place o fata? Poti sa-ti schimbi usernameul cu TimMi(to)can.

| FuckinShit a răspuns (pentru TimMocan):

Omg`!

| TimMocan a răspuns (pentru FuckinShit):

Omg fatooooo!

| Evanna a răspuns:

Imprieteneste-te cu el pur si simplu. Va observa pe parcurs.

| Stranik a răspuns:

Eu as zice sa astepti un pic...sa nu te arunci in fata trenului happy