| Popey a întrebat:

Decii uitati care e problema...La ziua unui prieten, am fost toti in grup, toata gasca. Problema e ca toti baietii din gasca noastra sau cam imbatat si pe la 6 dimineata numai eu, fratele meu, cumnata mea, o prietena foarte buna de`a mea R.:d si ceva baieti am mai ramas pe acolo.si sarbatoritul normallaughing dar cum erau lautari si toti dansau.Am dansat la o manea cu prietena mea R. numai pentru ca ne-a tras un baiat in mijlocul dansului si noi doua am dansat una cu altalaughing la un moment dat a venit la mine EL un anumit baiat (fostul prieten al altei prietene dale mele) m-a luat la dans si cum era manea am dansat foarte ...asa,stiti voi, mai sexy mai asa. Dupaia s-a schimbat melodia intr`una mai eleganta mai sentimentala, iar eu am dat sa plec crezand ca nu o sa mai dansam nikiunul, dar toti pr mei au ramas acolo iar EL m`a tras inapoi si m`a lipit de el. Am dansat ff apropiati si s-a dat la mine. Acum nu stiu ce sa cred, poate ca el era putin suparat de despartirea de fosta(prietena de`a mea) sau poate ca ma place? sau poate a fost simplul motiv ca nu prea mai erau multe fete si toate erau luate la dans? sau poate ca m`a luat fiindca eu dansam cu prietena mea R? sau pur si simplu pentru ca era beat? nu mai stiu ce sa cred! voi ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| Beatrice_5716 a răspuns:

Daca spui ca era beat mai bine nu iti faci sperante. Te.ar fi putut lua la dans din multe motive, insa cel mai probabil a facut.o pentru ca era ametit si avea chef de distractie. Probabil ar fi dansat cu orice fata dar daca intr-adevar vrei sa fi sigura pune pe cineva discret sa afle daca te place, sau daca esti mai tupeista intreaba.l chiar tu. Alta varianta insa, ar putea fi faptul ca te place dar nu are curanj sa iti spuna. Astfel, atunci cand s.a imbatat a prins tupeu si a incercat sa iti arata ce sentimente are, insa asta e putin probabil. Daca tu crezi ca merita oboseala, incearca sa vorbesti cu el. :*

5 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Sincer eu cred ca era beat

| MaLinKa a răspuns:

E baiat in toata firea. cred ca a vrut sa o faca geloasa pe prietena ta

| Girl_5668 a răspuns:

Sau.sau.saulaughingbig grin

| andra_3498 a răspuns:

Daca era beatoh go on...Laso moale pana se trezeste si veti reusi sa discutati si voi mai asabatting eyelashes:*

| MariaN_3122 a răspuns:

Eu zic ca ii place de tine.straight face iti spun din propria experienta