| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Intr-o zi am fost la o petrecere si a fost si băiatul de care imi place.
Am mers pe ringul de dans și m-a luat un băiat la dans si am dansat mai multe dansuri, băiatul de care imi place se uita la noi cum dansam de mai multe ori. După ce am mai dansat a venit si el lângă mine la dans (lângă mine erau si prietenii lui) si nu mi-a zis nimic nici nu m-a luat la dans... După am observat ca atunci cand mergeam eu la masa, el se ridica si mergea la dans sau afara, si cand rămânea se mai uita la mine.
Credeti ca ma place?

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Iti zicea daca era ceva, nu parea interesat de tine