| mgtow a întrebat:

Buna dimineata, acum cateva zile am pus capac la o relatie care o aveam cu o fata ea era la 40 de km distanta de mine, pentru ca i-am propus sa ne vedem de 3 ori, 1º data a zis sa ramana la mine pana dimineata si apoi o duceam la ea acasa cu masina si a zis ca a vorbit cu maicasa zicandui ca merge sa doarma la o prietena de-a ei si mama ei i-a cerut numarul de telefon al prietenei ei. Am trecut peste aceea, apoi 2º oara trebuia sa ne vedem in gara si zicea ca a pedepsito mama ei pentru ca a prins-o la internet pe la 03am si a zis ca nu o lasa afara (mai ales ea in fiecare noapte sta pana la ore tarzii) si 3º oara zicea ca o doare gatul si nu stia daca se punea bine ziua urmatoare. Se poate asa ceva ce fel de persoana e inseamna ca nu tinea la mine cu adevarat sau avea pe altul de statea pana la vreo 4am? Eu i-am zis pa cu tine nu mai vreau nimic ca asa lumea nu se cunoaste... ii doresc tot binele ce ea mi l-a facut mie.

9 răspunsuri:
| mgtow explică:

Aceste 3 ocazii nu au fost zi dupa zi ci fiecare la un interval diferit

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Bă... aia cu prietena merge.
Dar aia cu durerea în gât şi cu mama ce-a pedepsit-o... pff... sună pueril.
1. Nu ştiu şi nici tu nu ştii şi doar ea ştie dacă avea pe cineva.
2. Nu ştiu, nu ştii şi doar ea ştie dacă ţinea cu adevărat la tine. Cert e că dacă ţinea în vreun fel la tine, nu lăsa să treacă 3 ocazii în care să nu se întâlnească cu tine doar aşa.
În altă ordine de idei, ai dreptate în ceea ce priveşte "aşa nu se lumea nu se cunoaşte".
De ce te tot chinui tu cu toate mofturoasele sau cu fătuci aflate la o oarecare depărtare exprimată în zeci de kilometri?!
Dă-o naibii,... unde locuieşti? În Sângeorz-Băi? În Făurei? Chiar nu sunt fete disponibile în oraşul tău?
Salut.

kongeriket
| kongeriket a răspuns:

@gigiro: Stai jos, 4! Ai dat-o rău de tot în bară cu răspunsul ăla.

| gigiro a răspuns:

Stai stramb, ca sa judeci drept! Mi se pare ca te grabesti, rrrrrauu de tot! Vorbiti pe net, nu va cunoasteti bine si hop! Ii faci o propunere de "nota zece"...nu vrei sa ne cunoastem si sa dormi peste noapte la mine? Sincer, esti sigur ca judeci cand faci ceea ce faci? Poate e o fata cuminte, poate esti primul ei prieten, poate se teme, poate. Nu spui nimic pana la ce nivel ati ajuns in relatie, nimic, nimic, cred ca nici nu o cunosti cu adevarat. Daca ea e o fata cuminte, nu te doare sufletul de suferinta pe care i-ai produs-o? De ce te agiti si nu stai sa judeci la rece situatia. Nu merge asa cum vrei tu, si daca nu procedezi cum trebuie cu aceasta fata(adica sa discutati, eventual sa-ti ceri scuze), iti doresc ca toata viata sa ai parte numai de astfel de chestii, poate te maturizezi. Daca ea e o fata cuminte, te-ai mandri cu ea?

| Dominicc a răspuns:

Nu cred ca a fost genu de fata care ti-o doreai tu! A fost genu aventuriera. instabila.

Poate au fost scuze. poate adevarat ce zicea. Nu tinea pprea mult la tine, asta e sigur! Daca tinea facea in asa fel incat sa va vedeti.

Nu conteaza distanta asta. de la 200 de km in sus se pun problemele astea. La voi a fost joaca.

Dar na, depinde ce ganduri avea ea. ce vroia de la tine.

| EuCuTine a răspuns:

Ok si dc ai scris asta daca nu ceri o parere sau ceva? Daca nu a venit sa se intalneasc cu de 3 ori asta nu inseamna ca are pe cine va. Daca u o refuzai de 3 ori din aceleasi motive ea trebuia sa iti zica pa? Cred ca esti un pic prea "rau" dar faci ce vrei. Auzi sta pana la 4 dim pe pc si are pe altul rolling on the floor Pai daca statea pana la 8 dim avea doi nu unu laughing

| RzC_2505 a răspuns:

Ma frate cand deja o fata o arde asa cu tine e clar ca nu vrea ceva serios, probabil ca nu ai stat mult cu ea... tu i-ai acordat prea multa atentie si d aia nu prea te vroia, indiferenta omoara dupa cum sti, aici ai gresit, si prietene crede-ma ca acum trec si eu cam prin acelasi lucru si am dres treaba numai ca fete de genul asta nu merita relatie, sa fie ceva asa la kterinkwinking adica tu sa fi cu ea dar sa cauti si altele, greu in ziua d azi sa gasesti o fata cu care sa ai o relatie serioasa tongue succeswinking

| Madalichka a răspuns:

Parerea mea e ca n-ai de unde sa stii care e adevarul. Si mie mi s-a intamplat la inceputul catorva relatii sa am numai ghinion, de genul ba o raceala, ba un botez neanuntat, ba o suparare trecatoare a parintilor...
Pe de alta parte, nu e nici imposibil ca ea sa minta.
Dar cea mai mare greseala e a ta: tu la prima intalnire i-ai propus sa doarma la tine. Inteleg ca vorbiti des pe net si poate si prin telefon si ca va simtiti apropiati. Dar intai invita si tu fata la un suc, nu direct in pat. Scuza-ma ca-ti zic direct.
Mi se pare normal sa se sperie sau sa-si piarda increderea in tine. Eu in locul ei nici nu mai tineam legatura cu tine, deci ea inseamna ca tine totusi la tine, daca ti-a mai dat o sansa.

| TheLoveDoctor a răspuns:

Ai pus relatia la murat? laughing. Sigur era cu unu mai sexy decat tine. Si de durere din gat nu stiu cum sa-ti zic. Gandeste-te si tu logic.happy