| mgtow a întrebat:

intrebare catre baieti: am avut o relatie veche anul trecut cu una si vroiam sa o mai vad. Odata a spus ca o doare gatul 2º oara zicea ca maicasa a prins-o tarziu la pc si a pedepsit-o si 3º oara a zis ca nu poate sa ne vedem si i-am dat papucii apoi ea imi zice ca eu am vina ca credeam gresit pai de 2 ori am inteles-o dar 3º oara gata nenica voi ce credeti? Dupa mine e o fata cam proasta.

Răspuns Câştigător
| silviu_4058 a răspuns:

Te asigur ca ai procedat foarte bine, o asemenea individa nu merita

4 răspunsuri:
| ELLSSA a răspuns:

Repede i-ai pus amprenta de fata proasta.Usor de zis!
Asa de usor te lasi batut cand placi o fata?
E si ea micuta, e normal sa depinda de paritin.Poi daca are numai 10-12 anisori...iti dai seama.

Apache
| Apache a răspuns:

...si eu zic la fel sincer!
Parca vroia sa scape de tine.dar vroia sa ii dai tu papucii si nu ea tie!

| ZEU93 a răspuns:

Bine ai facut, o fata care ar fi vrut sa se intalneasca ar fi trecut peste durerea de gat big grin

| doika a răspuns:

Iceman poate fata chiar a avut probleme, nu o apar dar cine stie...eu iti zic sincer ce de obicei mai fac si eu asa cu baietii pe care vreau sa ii evit dar dupa aia le zic in fata sa ma lase in pace; daca nu-ti place de ea ca ca i-ai dat papuciilaughing