| Valentinamari203847473838 a întrebat:

Bună dimineața! Am o întrebare la care aș vrea să îmi răspundeți foarte sincer. Împreună cu iubitul meu am avut un moment mai intens. Aceasta își atinsese penisul iar la un minut după, mi-a introdus un deget în zona intimă. Credeti ca doar din acest lucru pot rămâne gravidă.(ps:nu am avut niciun contact sexual niciodată și nici acum el nu si-a introdus penisul în vaginita,doar degetul, sunt în perioada fertila.)

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Doar sa ii creasca unghia de la deget, ca insarcinata nu ramai.
Nu ai spus unde isi atinsese penisul.
Doamne, cati „naivi" sunteti pe lumea asta!

| RAY a răspuns (pentru darrio2007):

Sunt doar copii plictisiți, care vor atentie atat

| MarianWLF a răspuns:

Nu exista nici o sansa sa fi gravida.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai copii, nu va mai jucati cu organele sexuale la anisorii astia atat de mici, cand nici macar nu aveti idee cum poate ramane o femeie gravida!

| dullcat a răspuns:

Dumnezeu cu mila.laughing Nu prea inteleg ce inseamna aceasta joaca.Ori faceti sex asumat, protejat, ori deloc?

| Emilian65 a răspuns:

În situația prezentata de tine nu este posibil sa fi ramas gravida.

| Cavaler001 a răspuns:

Daca n.a ejaculat pe deget înainte stai liniștită și mai citește și tu ce și cumwinking

| UnulSimplu312 a răspuns:

E ok, nu ramai gravida!

| User123666 a răspuns:

Nu inteleg ce va jucati protejativa daca va arde si asta e

| atotraspunzatorul a răspuns:

Si asa a inceput povestea lui Handman