| anonim_4396 a întrebat:

Buna Dimineata.
Am si eu o problema. Am un telefon cu touch-screen, iar in noaptea aceasta se pare ca a aterizat sub perna si am dormit cu utrchea, pe el. Cand m-am trezit, nu mai merge! Ii pot face ceva in prima faza, pana il duc la reparat? nu de alta dar am doua mesaje pe ecran si vreau sa le citesc! happy Multumesc.

6 răspunsuri:
| Cristiann25 a răspuns:

Si vrei sa ne spui ca ai facut dragoste cu telefonul sau ce ca nu inteleg? Nu, nu il poti repara.

| SefaTa97 a răspuns (pentru Cristiann25):

Era o intrebare serioasa. Multumesc de raspuns.

| Cristiann25 a răspuns (pentru SefaTa97):

Pai si eu ti-am raspuns corect ca doar suntem la dragoste si sex nu? E cumva alta categorie?

| BSwwatch a răspuns:

Azure are raspunsul potrivitlaughing

| blond a răspuns:

Poti! incearca sa scoti bateria sa lasi cateva minute si sa-l repornesti, depinde mult si de model ce are dar daca imi zici ce model ii iti zic unde il repari si cam la ce pret. ai grija cand il duci la reparat o sa-ti zica ca are fel de fel de baiuri. deci ar fi un caz fericit sa ai cumva garantie big grin

| SefaTa97 a răspuns (pentru blond):

Am garantie :p. Sunt la abonament. E un Samsung star S nu stiu cat laughing. Ma gandesc sa nu fii facut condens inauntru. Si mi s-a zis sa-l tin la soare. Astept sa iasa soarele laughing