| anonim_4396 a întrebat:

Buna din nastere am o mica problema putin coastele din stanga sunt putin trase mai inapoi decat ar fi trebuit sa fie normal ca cele din partea dreapta dar nu se observa deloc dar cand sunt dezbracat putin se observa ...si imi este rusine sa ii spun prietenei mele sa faca sex cu mine ce ar trebui sa fac.si.ar putea face parere sau ceva de genu proasta...

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Ceace spui ca ai tu. nu este o problema grava care sa sperie pe iubita ta si sa te refuze sa faceti sex.

| Rokystar a răspuns:

Daca partenera ta te iubeste cu adevarat va trece peste acest aspect. In fond nu va deranjeaza cand faceti dragoste.