| Spadafora72 a întrebat:

de ceva timp am observat ca am partea stanga a pieptului mai mare decat partea dreapta happy si la nivelul coastelor pot sa spun acelasi lucru am o forma mai mare ca in partea dreapta, e o portune mai proeminenta ( ca o umflatura dar la atingere se simt coastele )
Credeti ca e ceva normal? ( Eu sunt dreptaci )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dianne_9377 a răspuns:

Salut!
Eu cred ca cea mai înțeleaptă opțiune pentru tine ar fi sa consulți un ortoped! Sau daca nu, sa ceri opinia medicului tau de familie intai, si te va ghida el mai departe.
Așa vei fi cat mai sigura de problema pe care o ai/nu, poate doar ti se pare, poate e ceva minor care se poate rezolva prin terapie.
Mult noroc!