| MeLLa_2137 a întrebat:

Buna din nou! Am o problema care suna cam asa: am downloadat " free youtube download" este un program de scos muzicaa de pe youtube, problema este ca nu ma lasa sa'l instalez imi spune ceva de NET FRAMEWORK si nu stiu de unde sa downloadez prg asta[ net framework] ca sa imi mearga "free youtube downloat". Am avut windows VISTA si acolo mi-a mers, acum am XP ORIGINALUL si tot imi cere net framework.
Care imi da si mie un link de unde il pot downloada si sa mearga?
Helpp plSS!
Dau fundOi; x.
Ms:*
[scuze categoria]

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Hai ca sa nu te mai chinui! Descarca programul asta de aici
http://www.magic-imv.ro/vd/download.html

Cu el descarci de pe Video.Google.com; Youtube.com; Metacafe.Com; 220.ro; Trilulilu.Ro; Neogen - Video; 2XtremeBoom.phg.ro; Metacafe.Ro; xtube.com; redtube.com; xhamster.com; myvideo.de; peteava.ro; myspace.com; ifilm.com (spike.com); dailymotion.com; pornhub.com; gametrailers.com; mymusclevideo.com; vbox7.com; video.acasa.ro; crunchyroll.com; wrzuta.pl; supernovatube.com; 420tube.com; godtube.com; tnaflix.com; video.rol.ro; protv.ro; bofunk.com; loadup.ru

SAU intra aici si descarci online ce vrei tu de pe youtube in format video sau mp3
http://www.hddownloader.com/index.php
La URL introduci linkul de la video de pe youtube bifezi ce format vrei sa descarci ''video'' sau ''mp3'' si apoi clik pe GO!
Incearca!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Intra aici:
http://www.microsoft.com/......tails.aspx

| Silviu123456 a răspuns:

Buna Alexandra...Parerea mea este ca mai simplu ar fi fara acel progamn sa intri pe google si sa scrii download mp3 youtube intri acolo si copiezi linkul al carei melodii vrei sa o downloadezi apoi dai download... Sper ca te-am ajutat

| KillBoY a răspuns:

Eu am descarcat toate net framework aproape si nu mg mtcrying