| PrunaPătrată a întrebat:

am si eu o problema am downloadat metin2 GTH pe calculator si a mers foarte bine dar cand vreau sa il downloadez si pe laptop acolo stiti voi de unde sa lucrezi cu uploadking megaupload. etc... eu lucrez cu megaupload dar cand dau pe free download acolo jos de tot imi apare in loc de semnul winrar o iconita cu windows si cand se termina downloadarea in loc sa imi arate acolo stiti voi sa exctrag folderul imi apare nu stiu ce clip cu windows help me! am incercat cu toate alea nu doar cu megaupload si tot asa imi arata stiti vreo modalitate in care sa nu imi mai imi arate asa sau stiti vreun link din care pot downloada metin2 GTH fara megaupload multiupload uploadking etc? daca stiti ma puteti ajuta? plzz! dau funda
happy scuzati categoria dar am mai pus intrebarea asta odata la categoria Joucri PC/Online si nu mi-a raspuns nimeni sper ca acum sa imi raspunda cineva va rog ca am nevoie urgent! big grin

Răspuns Câştigător
| segu a răspuns:

Stiu si mie imi facea la fel.Incearca sa nu-i mai dai upload eu asa am facut si mi-a mers acum imi merge super bine.Nustiu daca am fost de folos oricum bafta...

| PrunaPătrată explică (pentru segu):

Am rezolvat trebuia sa astept sa se descarce sa dupa aia sa ies din tot si sa intru in winrar si sa exstrag de acolowinking

2 răspunsuri:
| cristicristian09 a răspuns:

Auzi,da-mi si mie link-ul si iti voi da funda