| Karinutakarina a întrebat:

Buna din nou. Cu ii place Justin Bieber? Eu il adoooooor la maximum! Sunt cel mai mare fan al lui! Odata mi-am pus poza lui in fata si am inceput sa ma masturbez, mi-am imaginat ca eram cu el si a fost mirific... :*)

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu-mi place si nu mi-a placut niciodata, un copil prost crescut si razgaiat, care s-a facut de rusine pe postul national in Australia, cand a tipat la o crainica.

| iulia0514 a răspuns:

Ma sincer habar nu am cine e nenea asta probabil vreun cântăreț sau actor oricum e scârbos sa fi persoana publica uni se masturbează uitându-se la pozele bieților oamenii ma întreb dacă și Iliescu a pățit asa cevasad

| OSLOMELBOURNE a răspuns:

WooW senzațional!

| 4evergentleman2023 a răspuns:

Mie îmi place dar în cripta, acolo ii sade mai bini!

| VadimIvanov a răspuns:

Aveți unii niste întrebări vai... sad

| VincentiuVirgil a răspuns:

Buna karina sunt chiar eu justin bieber, daca vrei poti sa atasezi aici o poza cu pasarica si o sa te sun eu mai tarziu