| AdorAloeVeraCuZahar a întrebat:

Buna din nou. Cu ii place Justin Bieber? Eu il adoooooor la maximum! Sunt cel mai mare fan al lui! Odata mi-am pus poza lui in fata si am inceput sa ma masturbez, mi-am imaginat ca eram cu el si a fost mirific... :*

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufarine a răspuns:

Aoleo! Fato! La 11 ani? Get a life!
Eu la varsta asta nici macar nu stiam ce e aia masturbare... Pffff
Parintii tai ce fac, fetito?

*se gandeste *
*ii vine o idee de a speriao pe acesta copchila*
Sa stii ca daca te masturbezi ajungi in iad...

P.S : baiatul ala (nu ii pot pronunta numele) e gay si nu s-ar uita la tine asa ca... mai bine apuca-te de carte Pff

| AllahAckbarh a răspuns (pentru TraficantaDePufarine):

Ce *** mea....nu poti ajunge in iad daca te masturbezi....esti proasta/prost

23 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Era poza aia cu el gol?
ehh,nu prea cred ca, daca era asa, acum erai in baie vomitand

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

O faceai in timp ce o matahala paroasa pe nume Bill te penetra anal?

| Sconcsiş a răspuns:

You're a genius, dickhead!

| LoL a răspuns:

Nu pot sa cred...si tu il adori pe JB?

si eu il iubesc il ador...ador sa vad o poza cu el spanzurat si cu un glont in cap

doamne si credeam ca la Dragoste si Secs sunt specimene

| AndutzaAndu a răspuns:

Masturbare "mirifică" în continuare. thinking

| Digital112 a răspuns:

Buna
poti pleca.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Tu esti nebuna. straight face

| Șâret a răspuns:

Are you serious? rolling on the floor
OMG.Nu mai am cuvinte, îmi pare rău.

| Bizzareq1 a răspuns:

Să nu te oprești

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Mesajul meu e relativ de bine pisa-te pe tine si da vina pe mine

Răspuns utilizator avertizat
| DrunkShepp a răspuns:

Bai tipa asta cred ca e ruda cu LadyJ, faca e ca eu cred ca glumeste si a venit aici ca sa mai faca ceva caterinca sa mai enerveze pe careva. vrea doar sa fie cunoscuta.asa ca nu mai raspundeti la intrebarile ei.Si tu fata vai de capul tau la mine nu tin prostiile astea.am fumat pre multa iarba ca sai te bag in seama.inca o data e trist foarte trist...

| TraficantaDePufarine a răspuns:

rolling on the floor fata asta are ceva cu mine! rolling on the floor mi-a dat fundiţă la 2 raspunsuri de la intrebările ei... laughing Drăgută, mai pune intrebari că vreau să am multe, multe fundiţe rolling on the floor

| KittyLoveBastet a răspuns:

Mie imi place JB!

Justerini & Brooks!
Echipa TPU.ro si ceilalti utilizatori iti multumesc!

| Rapture a răspuns:

Inca sper ca unii pun cu cap, intrebari de genu` asta la T/A...

| Biby a răspuns:

Bună.
Nu îmi place de Justin Bieber.

| FraguţăCuCiocolata a răspuns:

Ai fost cumva scapata de la spitalul 9? si te rog nu-i mai spune pe nume ca faci urticaria J.B.laughing) deci gaystin biberontongue

P.S.: Abtine-te femeie!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai baut prea multa tuica din buda aseara...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie … dar ca o beliberă!

| lutza a răspuns:

Daca intrebarea ta a fost "cui ii place? "nu pot sa scriu numele, partea de mai departe era de prisos. cum ai vedea o poza cu o masina tare, iar langa ea o tipa nud.cine crezi ca se mai uita la masina?

| AdorAloeVeraCuZahar explică:

Ce aveti cu mine bai? Intrebarea mea era : Cui ii place justin bieber? De ce nu imi raspundeti?

| Gratzigan a răspuns:

Mi-am dat laba de 5 ori pe o poza cu justin bieber care avea o poza cu un caine in mana, te inteleg