| nothingelsematters a întrebat:

Buna din nou.eu sunt cea care spunea ca-mi place de un baiat din generala si acum vorbim din nou dupa 3 ani si ceva.am vorbit cu el pe mess si venise vorba de fostul/fosta. i-am spus apoi ca azi am ras aproape toata ziua si el spune "pai da ca ma inseli de-aia". am inteles ca e o gluma pentru ca nu suntem impreuna, dar a repetat chestia asta de vreo 4 ori.in fine. el are net de pe mobil ca are probleme cu pc-ul si e mai greu asa ca a zis ca-mi vb mai detaliat cand ne vedem.si mi-a spus sa ne intalnim saptamana asta stabilise si ora tot ca sa vad eu ca "e romantic"asta dupa ce i-am spus ca cine stie cand dam nas in nas.credeti ca a facut asta din a nu ma supara?

1 răspuns:
| alexeanca a răspuns:

Nu stiu cati ani ai tu, eu am 15, dar nu ma preocupa deloc ceea ce gandesc altii despre mine, in special baietii.Scoala e pe primul loc, inotul pe al doilea iar baietii nu exista in programul meu.De ce iti pierzi timpul cu prostii de genul asta? Jur ca nu va inteleg! straight face