| Giani_3825 a întrebat:

Guys, am si eu o problemutabig grinbig grin. Pai... sunt cu un baiat de ceva timp si, ce-i drept nu ne intalnim foarte des din cauza ca a fost mai mult plecat la niste rude, a avut niste probleme, dar cand o facem, se poarta foarte foarte frumos cu mine. De la un timp vorbim mult mai mult despre "noi". Ne-am intalnit sambata seara, dar mi s-a parut destul de distant. Doar cateva kissuri simple pe buze? M-a tinut doar cateva secunde in brate si m-a mangaiat. Atat. Dupa 7 zile de cand nu ne-am mai vazut. Era si foarte obosit, fusese plecat din oras, abia venise, dar oricum, am asteptat mult seara aceea iar el stia lucrul asta. sad Si nu am primit prea multe... Iar azi nu am vorbit foarte mult pentru ca "a fost ocupat cu niste musafiri".
Vreau sa-mi spuneti ce credeti, am vorbit cu el si a dat vina pe oboseala mi-a spus ca nu si-a dat seama sau ceva de genul. Iar azi nu am vorbit foarte mult pentru ca "a fost ocupat cu niste musafiri". Ce ar trebui sa fac? Credeti ca... mai poate fi macar o scanteie intre noi 2? Imi spunea mereu ca-i e dor de mine, ma "obosea" cu lucrul asta imi spunea ca nu m-ar lasa pentru nimeni si nimic. Si acum?

3 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Prea repede iti faci griji. Asteapta putin, lasa-l cateva zile sa vezi cum se poarta in continuare. Poate chiar avusese dreptate baiatul si era obosit. Astazi poate chiar a avut musafiri.
Ce trebuie noi, fetele, sa intelegem este ca baietii nu sunt chiar asa "alintatori", lor nu le vine asa de usor ca noua sa spuna lucrurile pe care noi vrem sa le auzim. Mai sunt si zile din astea, mai sunt si unele pline de "declaratii", chiar si cand nu te astepti.
Tu trebuie sa fii acolo pentru el, sa-l intelegi si tu. nu sa te gandesti imediat "vai, oare ce are?!".
Desigur, e posibil sa se fi intamplat ceva, sa nu mai simta la fel dar asta nu poti vedea de acum. Daca in urmatoarele zile e tot asa, incearca sa porti o discutie delicata cu el, nu sa-i sari pe cap. Intreaba-l daca are vreo problema, daca s-a intamplat ceva si spune-i ca tie iti poate spune indiferent ce este, ca il vei putea intelege si ajuta. Succeshee hee

| Anname a răspuns:

Si acum asteapta draga mea, poate are si el dreptate.este chiar foarte obositor si stresant sa tot umbli. Gandeste.te cum esti tu seara inainte de culcare cand te pui in pat si nu.ti mai doresti pentru nimic in lume sa te ridicihappy cred ca asta simtea si el atunci, era foarte obosit si poate vrea sa ia mai incet aceasta relatie ca sa se asigure ca va dura cat mai multhappy, saulaughing poate se asteapta de la tine sa.l iei in brate mai mult sa.l mangai si sa.l sarutihappy

| CalinBerindean a răspuns:

Cred ca iti vrea cei mai bun pentru tine si ca vrea sa te faca fericita poate este obosit munceste mult poate vrea sa faceti si altceva cine sie numai Dumnezeu stie poate te insala nu poti citi gandurile :-l