| Sfatuitorul_6560 a întrebat:

Buna,din nou! Trec la subiect, a fost doar petting si niste hard petting cu prietena,nu am ejaculat pe organul el,ci doar pe langa,iar dupa ne-am sters,menstruatia dupa asta i-a venit normal, are un ciclu neregulat, de 6-7 zile abundent de fiecare data! Facusem si niste teste dupa 1 saptamana,negative,oricum, dupa asta trecuse si menstruatia, am avut parte de o alta, eu mi-am dat drumul pe un servetel umed, iar mana mea nu a avut contact cu sperma, poate daca patrundea sperma prin servetel, iar apoi am luat un altul si m-am sters, apoi fiind uscat pe mana dupa 1, 2 minute am masturbat-o pe clitorist si doar am atins-o pe vagin...adica pe aproape cred ca eram pe "aripioare" ( labii), credeti ca ar fi putut ceva? imediat dupa toate astea iar un test de sarcina si tot negativ, iar venindu-i menstruatia normala de 6-7 zile, ar putea fi ceva? a avut 2 zile in care i-a fost greata dimineata si se teme, poate si le inducea singura?! greata i-a fost in ultimele 2 zile de ciclu precizez. Ar fi putut fi ceva? daca poate sa-mi spuna cineva care a trecut prin asa ceva! Multumesc anticipat si am sa tin cont de ce veti spune pe viitor pentru a nu va mai stresa. ( John my name )

8 răspunsuri:
| tenutza a răspuns:

Nu prea sunt sanse

| Raiiiisa a răspuns:

Daca tot vreti sa va jucati, eu zic ca ar fi bine sa o faceti intr-un loc unde sa aveti si o baie pentru a va spala, iar dupa poti sa o iei de la inceput.Treaba cu servetelele nu este foarte igienica.
Daca vrei sa faci un lucru fa-l calumea, nu dupa sa va stresati daca a ramas sau nu.
Parerea meahappy

| Sfatuitorul_6560 explică (pentru Raiiiisa):

Ai dreptate. Noi abia am aflat ca ar fi sanse sa ramai fara penetrare, iar de atunci avem grija. Dar, totusi, tu ce crezi? ar fi putut fi ceva? sau e ceva?

| Raiiiisa a răspuns (pentru Sfatuitorul_6560):

Eu zic ca nu, pentru ca nu ia penetrat-o.Ar fi un caz la un milion, poate nici asa + ca sunt unele care nu raman de prima data atunci cand isi doresc, iar apoi mai sunt niste chestii cum ar fi perioada cu fertilitate crescuta.

| DaSuntAnonima a răspuns:

0% sanse

e singurul raspuns de care ai nevoie

iar sfatul de care ai nevoie este : fiti putin mai atenti ca sa nu mai aveti temeri chiar daca sunt temeri fara rost.

| Sfatuitorul_6560 explică (pentru DaSuntAnonima):

Desigur,cum am mai spus, abia am aflat si noi despre astea, iar de atunci avem foarte mare grija, tin la ea si doresc sa fie toate la timpul lor pentru ea.

| Sfatuitorul_6560 explică:

Astazi fiind efectuat ultimul test dupa 3sapt /o luna! Negativ.

| adytza8407 a răspuns:

Din expierenta mea cu fetele pot sa zic ca nu s-a intamplat nimic desi e recomandat o consultatie la ginecolog pentru a fi mai sigur...dar daca ii vine in fiecare luna ciclul poti sa fii sigur ca nu s-a intamplat nimic te salut