| albu1989 a întrebat:

Buna ...doresc sa impart cu voi prezentul meu si sa imi dati un raspuns cat mai sincer posibil pentru ca nu stiu ce sa fac si am nevoie de ajutor. Acum aproximativ o luna am intalnit o fata,mi-a spus ca ma place,mi-a dat nr ei de mobil,ma sunat si a spus ca tine la mine (suntem si colegi de lucru),m-am atasat de ea am ajuns sa tin si eu la ea destul de mult, dar din pacate e si fostul ei prieten acolo si din cate vad mi se pare ca ori nu s-au despartit, ori sunt eu prea gelos sa observ asta..nu stiu cum e mai nou cu despartirile astea...te saruti inca cu fosti? si as vrea sa imi spuneti parerile voastre sincere ce sa fac

Răspuns Câştigător
| TheBiban a răspuns:

Oral.Oralul este cea mai buna metoda intr-o relatiehappy

9 răspunsuri:
| PlayWithMe a răspuns:

Frate sincer, daca fata se saruta cu fostul si te place pe tine, inseamna ca nu e zdravana la cap.Mai bine cauta alta, am avut si eu o experienta asemanatoare.

P.S.: Mai bine joaca la pacanele, decat sa iti pierzi timpul cu tipa aia, sau daca vrei doar sex, nu conteaza cu cine e.

| albu1989 explică (pentru PlayWithMe):

Nu mai pricep nici eu nimic, dar nici cu jocurile de noroc nu imi fac bine...ma gandesc serios sa imi vad de treaba mea pentru ca ma doare cand vad asemenea lucruri

| PlayWithMe a răspuns (pentru albu1989):

Cunosc senzatia, sincer mai bine iti vezi de viata ta, iti strangi bani si va veni de la sine si relatia in timp, dar tipa asta sincer nu merita, cu parere de rau iti spun e bolnava mintal, gandeste-te logic.

| albu1989 explică (pentru PlayWithMe):

Nu te cunosc...dar te cred, sunt foarte constient ca nu va merge mai ales daca mi-a facut asta de pe acum...

| albu1989 explică:

...si inca nu stiu adevarul desi am vb si spune ca la lasat se fereste de mine cand ii si el prin apropiere...

| Vix999 a răspuns:

Ma dezamagesti. Ma asteptam la probleme d'astea de la copii de 14-15 ani...nu de la tine.Serios acum, cat de greu e sa te duci la ea si sa-i spui "auzi eu cred ca ma confunzi cu vreun idiot daca ai impresia ca eu accept asa ceva". Ce aveti in cap mai oameni buni? De ce va tot lasati umiliti? Esti barbat in toata firea ..stii foarte bine cate femei exista pe lumea asta. De ce te cramponezi de situatii de genul? La anul pe vremea asta o sa stai sa te intrebi "ce naiba a fost in capul meu? De ce am suferit eu pentru asa o tampita?". Asta este raspunsul meu "cat mai sincer posibil".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar asa, tu care te lauzi ca faci misto de lume? nu-mi vine sa cred, ete-aici :

"Si eu sunt rocker...dar la lucru fug toti de mine laughing eu imi bat joc de lume nu invers...asta trebuie sa faci si tu sa le intorci placa " postat la 21 Ianuarie 2012

| DaRyuSN a răspuns:

Si pe mine m-a sarutat fosta si nu am respinso ..acum sa trecem la problema ta!
Parerea mea este ca ar trebui sa reglatii lucrurile: cine cu cine vrea sa fie.Mai exact o intrebi in fata : vrea sa fie impreuna cu tine sau ramane cu fostul/actualul, alta cale nu prea exista!
Succes!

| albu1989 explică (pentru DaRyuSN):

Daca o intreb va spune ca sunt foarte gelos..nu se va gandi ca ma doare...si daca o voi intreba lucrul asta se va gandi ca nu am incredere in ea