| Hamkke3422 a întrebat:

Bună! Doresc să încep prin a spune că am 17 ani! Acum câteva zile m-am masturbat cu un obiect din lemn. Au fost mișcări ușoare, dar la un moment dat am văzut niște sânge, nu era foarte mult. Apoi am încercat din nou, a doua zi, în același fel, și nu am văzut nici măcar o picătură de sânge. Întrebarea mea este, m-am dezvirginat?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este posibil sa-ti fi rupt himenul cu bucata de lemn, sau chiar sa-ti fi ranit vaginul, ca altfel sangele nu avea de unde apare, decat de acolo unde ti-ai bagat lemnul.

| Emilian65 a răspuns:

Da, este posibil sa te fi dezvirginata.

| minrest a răspuns:

Da, dar nu se numeste dezvirginare, ci deflorare. Doar nu esti atat de naiva incat sa crezi ca un obiect de lemn nu lezeaza himenul. Femeile se masturbeaza la exterior, e mult mai excitant, nu aveai nevoie sa bagi lemne prin tine. Ce esti, soba?