| IonutzCristinel a întrebat:

dupa cate zile pot apare primele simptome ale unei sarcini, este posibil ca sa apara dupa 2 zile?
Am facut sex si ea era virgina am folosit prezervativ, iar dupa doua zile mi-a zis ca are greturi, ca o doare capul si burta este posibil sa fie simptome ale unei sarcini? Multumesc...

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca s-a rupt prezervativul si a intrat spermatozoizii in vaginul ei e de rau, pune-o sa faca un test de sarcina si asa va lamuriti.

| Barbiiiiee a răspuns:

Daca esti sigur 100% ca te`ai protejat si totul a mers ok NU.sunt simptome dupa dezvirginare.in corpul ei s-a schimbat ceva si inchipuieti ca e normal... optiunea e valabila doar daca, ti-am mai spus, esti sigur ca v-ati protejat... poate fi din cauza dezvirginarii.asa scrie si pe internet, ca o fata dupa ce isi pierde virginitatea poate avea simtome de gravida. sper sa fie totul bine;-* byye

| IonutzCristinel explică (pentru Barbiiiiee):

Daca eram 100% ca totul a fost ok atunci nu mai puneam aceasta intrebare, eu vroiam doar sa fiu sigur daca pot aparea simptome dupa 2 zile de la actul sexual? Cea ce eu cred ca este prea devreme si vroiam parerea voastra sa vad daca am sau nu dreptate?

| Barbiiiiee a răspuns:

Daca era virgina DA apar!

| RloveS a răspuns:

Cel mai bine dupa 2 saptamani de la actul sexual o pui sa faca un test de sarcina ca sa fiti sigur :*.