| ktyi a întrebat:

sad Dupa ce va despartiti de persoana iubita, ce faceti ca sa iutati de ea? sad

14 răspunsuri:
| mihaelaa18 a răspuns:

Bunakisspai incerc sa il uit cu toate ca nu cred ca o sa reusesc niciodata sa il uit, mai ales ca este si primul meu prieten si stii ca prima iubire nu se uita niciodatasad. De uitat nu cred ca pot, poate doar sa invat fara el.Desi este greu, mai ales cand il vezi si zilnic(cum este in cazul meu) si el te trateaza ca pe un "gunoi"si cu toate acestea tot nu reusesti sa il scoti din inima si sa il uiti, parca ceva nu ma lasa... Oricum timpul este cel care ne ajuta sa depasim aceste dureri si sa ne faca sa ne revenim treptathappy. Las timpul sa isi faca datoria si ma ma gandesc mereu ca intr-o zi va fi mai binehappy

| ktyi explică (pentru mihaelaa18):

Mersi happy

| mihaelaa18 a răspuns (pentru ktyi):

Nu ai pentru ce

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Pai eu ies cu prietenii la un biliard sau la un ping pong.Si cand n-am chef de din astea, dansez si ma descarc prin dans happy

| Fresh a răspuns:

Mere laughing

| n0name19 a răspuns:

Iesi intr-un club cu prietenii, distreaza-te, si nu te mai gandi la el. propune-ti sa intalnesti alta persoana. [ne neaparat care sa iti fie iubit. ci un prieten cu care poti vorbi despre orice]winking

| sssssymo a răspuns:

Incearca sa iesi sa te distrezi, evita pe cat posibil sa vezi orice lucru care sa-ti aminteasca de l.Eu cred caun alt baiat te-ar putea face sa uiti de fostulhappy

| xJuliusx a răspuns:

Indiferent ce faci, incearca sa stai cat mai putin timp singura.

| ktyi explică:

Uitati*...sigh

| KDily a răspuns:

Orice ai face nu il poti uita niciodata daca il iubesti cu adevarat.Decat daca incepe sa se poarte urat cu tine, sa te jigneasca, sa isi bata joc de tine... Eu sincera sa fiu, inca il mai iubesc asa putin (dar si aia e ceva) pe primul meu prieten :X.

| ÐÿÅ a răspuns:

Merg mai departe cu capul sus big grin

| AddaMânâncăNutellaCaSparta a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat x_x! credeam ca, nu mi-l pot scoate din cap laughing)). dar nu a fost asa. am vazut ca el nu mai simti absolut NIMIC pentru mine, si am renuntat, mi-am ocupat timpul cu alti baieti si asa l-am uitat. PS: a mai venit si la mine la scola + il vad zilnic :-s!