| ღCrAzzYεїзIღ aNa™ღ a întrebat:

Buna!
dupa parerea voastra cum iti dai seama cand un baiat te place. dar nu vrea sa ti'o spuna?
[mersi celor care raspund]
celui mai bun raspuns dau fundita
pup

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Boom happy
In primul rand nu sti ce isi poate dori un baiat. Te poate place dar nici macar sa nu il surprinzi privindu-te ( ca e mai timid si nu stie cum sa procedeze si stii... nici nu stie exact ce vrea ) si sunt altii pe care ii poti citi foarte usor, baietii care te priveste insistent, care se intalneste "intamplator" cu tine, cel ce rade si glumeste cu tine, care iti cere lectia tie si nu colegului de banca happy. Semne ar fi dar, dupa cum ti-am spus trebuie sa stii cum sa le intrepretezi.

Comportamentul sau cu celelalte fete este diferit fata de cum se poarta si vorbeste cu tine. Ochii sunt oglinda sufletului de aceea ochii ii tradeaza pe baieti de cele mai multe ori. Ai grija si de felul in care te priveste ca se poate uita la formele tale si nu neaparat asta inseamna ca te place.

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Notabile sunt faptele si nu vorbele. Nu cred ca are importanta pentru tine un simplu si popular "te iubesc!" Important e ca acest "te iubesc" sa reflecte fapte, care se petrec in realitate! Daca i-l atragi, ca nu poate fi vorba de iubire asa devreme, o sa incerce sa intre in discutie cu tine, deocamdata fii indiferenta, asteapta un semn de la el. Daca ramane indiferent fata de tine, cauta alt baiat! "iubeste pe cine te iubeste!"

| Love4ever.EU a răspuns:

Dupa comportament, felul in care te priveste...etc!

Răspuns utilizator avertizat